Herşeyden sıkılyorum çok fazla gururluyum hiç arkadaşım yok kötü oldukları için konusmuyorum napa bilirim?

Çalışmıyorum okumuyorum birçok spor dalına giddim her işe giridm ama hep sıkıldım napmama gerek piskolejim bouk deyil kendimi seviyorum kendimle barışık biriyim ama çok sıkılıyorum herşeyden herkezden kendimden bile napa bilirim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sabah akşam düzenli bir işte çalışamazsın ya çok yoğun olan bir part time iş bulacaksın. Ya da kendine bir hobi geliştirip ( kesinlikle farklı yeni bir şey olmalı yoksa ondan da sıkılırsın.) ticarete dönüşterebilirsin. Büyük ihtimal insanlarda ortak konuşacak birşey bulamadığın içinde sıkılıyor olabilirsin. O yüzden aynı iş, aynı hobiyi paylaştığın insanlarla yakınlaş.

0|1
    0|0
    • Evt güzel söğlüyorsunuz ama bunların hepsini yatım pben mesela yutdışına giddim gemide çalıştım box a giddim fitnese giddim bütün meslekler partime çalıştım beceremiyorum hep kısa sürüyor :/

• Sadece çalışma üret, bir de bunu dene

• evet haklısınız biraz girişimci olmama gerek aydınlattığınız için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• psikolojim bozuk deme kendinle barışık olman psikolojik sıkıntın olcak anlamına girmiyo her şeyden sıkılman iş değiştirmen normal bişi değil bizde sıkılıyoruz ama katlanıyoruz yani kesin bir psikoloğa danış böyle giderse yalnız ölürsün

0|1
    0|0
    • piskolog hiç iyi gelmiyor saçma seyler sölüyor insanı hayata bağlamak için hap tedavisi olurmu hiç kendimden eminim iyiyim çok arkadaşlarım var ortamlarım var ama bunları istemiyorum kötü insanlar ben ugusturucu kullandım 2 aydır evdeyim hiç dısarı cıkmadım cıkdımda nadir herşeyi bıraktım yeni bişiler aradıgım içinmidir veya çok fazla düşünüyorum aşırı sçama şeyler bile düşünüyorum beya of :(

• tamam işte bak 2 ay uzun bir süreç uyuşturucu için onun sana getirdiği kötü bir huy bu darlanıyosun sıkılıyosun sosyal aktivitelere katıl bir şeyin bir üyesi olursan bence bir şansın olur.. tiyatro mesela kendini dene biyerlerde ne biliyim yardım derneklerinde çalış mesela yapamayacağın çok zıt bişi yap

• evet haklısınız box a devam edmeye karar verdim hem seviyorlardı beni milli takıma girerim bakarımda çagırıyorlar zaten evet bunu yapıcam çok sağolun cansınız :)

• Narsistmisin

0|1
    0|0
    • Ola bilirim gibi olamayada bilirim cok anlamıvar bunun kendimle barışcılım kendime aşığım bile yani kendimi cok severim motive ederim sorum sadece çok sıkılmak herşeyden hep heycanlıyım ama kendimi çözemiyorum kendimi bulamadım

• Karekter yapisi, degismek istiyorsan senin elinde. Bazi seylerde görmedigin seyleri görmeye calis. Bu arada narsist olmak iyi bisey degil, kötü birsey. Ve herkesin hosuna gitmez havali insanlar. Yani böyle asiri kendisinden Emin olanlar, kendini begenenler. Herseyi normali en dogrusu.

• evet herkez kendini deyiştirir ben kendimi çok deyiştirdim yani çok kötü ortamlardan cıktım kötü alışkanlıklarımı bıraktım ama birtürlü benliğimi bulamıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Zeki insanlar asosyal olur genelde bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...