Arkadaşlar benim 170 lira bulmam gerekiyor?

Üniversite öğrencisiyim. Şu an bir işte çalışmıyorum. Öğrenci evinde kalıyorum. Babamda para yollamıyor. Ne yaparsan yap diyor. Bu ay ayarlayamadım. Ne yapmalıyım. Çok çaresizim.

Güncellemeler:
Bu ay hep is aradım ama bulamadım bulsam gider çalışırım üşenmem😓
Güncel

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bir baba ne yaparsan yap ifadesi asla kullanmaz. Bu nasıl bir mantık ya. O adamın babalığından süphe duyarım

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayy seninn babana uleynn bı baba evladına ne yaparsan yap dermı diyorsa bu baba herşeyi hak etmezmi deli olucamm yahuu Allah yardımcın olsun canım aile yakının akraba eş dost bırıne anlat durumu..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çevrende hiç arkadaşın yok mu

0|0
    0|0
    • İlk yılım o kadar samimi kimse yok

• Anladım, o zaman yapabileceğin pek bir şey yok gibi, okul etrafında illaki part time çalıştıran yerler vardır oralara bir göz atabilirsin gözüne kestirdiğin düzgün bir yerlerde 1 hafta falan çalışırsın olmadı.

• r10. net üzerinden iş alımı yapmaya çalış. bazı makale işleri oluyor veya çeviri işleri. kısaca yeteneklerini kullanarak paraya çevirmeye çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • nerde yasıyorsun

0|0
    1|0
  • Banka iban numaran var ise yolla buradan para yatıralın 5. 10 artık kimden ne kadar para gelecek bilemeyiz sana da yardımımuz dokunur 😀öğrenci adama yardım ederiz biz

0|0
    0|0
  • Otellere ekstra personel olarak gidebilirsin. Turizm okudum aylık maaşım 3000 tl yi buluyordu otellerden. Dükkanım hariç.

0|0
    0|0
  • CAFELERDE VEYA GİYİM MAĞAZALARINDA PART TIME ÇALŞISANA BİZİM BURALARDA BİR SÜRÜ ÖĞRENCİ VAR ÖYLE OUTLETLERDE ÇALIŞAN

0|0
    0|0
  • ne umuyorsunuz ki bunu bu şekilde dile getirerek.

0|0
    3|1
  • O nasıl baba öyle... Part time avm ye takıl birkaç gün

0|0
    0|0
  • Avm lerde satis temsilcisi part time acil hemde

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosn

0|0
    0|0
  • Hesap numaranı ver yolliyim

0|0
    0|0
  • Buraya yazmışsın bunu ama değişik teklifte bulunanlar çıkar şimdi..

0|0
    0|0
  • Günlük işler var onlarda çalışabilirsin bir kaç günde çıkar sanırım

0|0
    0|0
    • O isleri nasıl bulacağım. ?

• Mwrsin

• Broşür dağıtımı yapacak öğrenciler aranıyor. Kişi başı 2500 adet broşür dağıttırılacak. Günlük 25 tl. ve 10 tl. de yemek olmak üzere 35 tl. Ödenecektir. Bu şartlara göre titiz dağıtım yapacak olanlar 239 25 90 nı arayıp başvuru yapabilir.
      Dağıtım günü pazar - pazartesi - salı
      Aytaş Medya

• gir part time bir işe çalış

0|0
    0|0
  • Sebep?

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap derken, ücretli partner olacak msın?

0|0
    1|0
    • Hayır!

• Ben 20 yaşındayım ve kardesiniz yaşındaki birine bunu teklif dahi etmemelisiniz.

• Aşkın sevginin yaşı sınırı mı olur, ne sen çocuksun ne ben dedeyim..
      Sanki 28 yasında ibrisiyle evlenip cinsel hayatın olamaz, karanlık dünyada yaşamayı bırak, 40 yasında sevgilisi evlilgi olan 25 yasında kızlar var, ölsünler madem :D

• Tamam uzerine duzgun biseyler giy gel ayda 2 kez gelirsen 750tl +yol+yemek ☺️

0|0
    1|0
    • Pis sapık.

• Iyi gunler

• Saol cicim iyi gunler

• İl neresi?

0|0
    0|0
  • Buradakiler başka birşey ister senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer çok acilse bir akrabandan veya bir arkadasından borç isteyebilirsin. Ama çok acele değilse biryerlerde çalış bence. Bu ay 170 lazım olur gelecek ay 270 onun için cebinde paran olsun. Babandan hayır bekleme. İleride sana muhtaç yaşayacak olan kendisi nihayetinde.

0|0
    0|0
  • Git bir kafe de falan çalış

0|0
    1|0
  • İş bulmaktan başka çare kalmıyo gibi burs falan yok mu

0|0
    0|0
  • Göndermek zorunda, nasildir öyle der, hem de kiz çocuğuna?

0|0
    0|0
Yükleniyor...