Evinizin manzarası nasıl olsun istersiniz?

Bir çok insan deniz, doğa manzarası isterken ben aksine şehir manzarası isterim. Şehrin en kalabalık caddesine baksın salonumun penceresl. Yağmurlu havalarda kahvemi alıp yağmurdan ıslanan insanları izleyeyim. Biraz psikopatlık varsa demekki bende..
Öyle dağ başında sakin sessiz yerlerde kısa süreli tatil yapabilirim ama yaşadığım yerin kalabalık olmasını isterim.
Her neyse siz nasıl manzarası olan bir evde yaşamak istersiniz bakalım?

0|0
19|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• boyle olsun isterdim ben

http://i.hizliresim.com/pBRkoa.jpg

0|0
    0|0
  • Göl kenarı olacak iskelesi olacak tam karşıda güzel küçük dağ etraf ve arkası yeşil orman ohhhhhhhhh @perseid78 . @_centılman. @h-punisher

0|1
    0|0
  • Böyle bir şey olsun isterdim. :):

yunti.files.wordpress.com/.../...2_zevklimekan.jpg

0|0
    0|0
  • Şehir merkezine 10-15 dakika uzaklıkta, göl kenarında ormanın içinde bir ev, mümkünse hiç penceresi olmasın evin...

0|0
    0|0
  • sevdiğim kadın olsun ben manzarayı değil onu izlerim o bana yeter :)

0|1
    0|0
    • anlaşıldı sen uykunu alıp toparlanıp gelmişsin. formdasın yine :D
      biliyor musun dünden beri daha 1 dk uyumadım :D hala ayaktayım :D

• @Er-Kek ahaha :D

• Valla benim evim benim şehrim gibi olacak simetrik bir yapısı yerleşimi olacak her şey düzgün karma karışık düzensiz olmayacak ben öyleyim çok titizim ve ağaçları yeşilliği olacak havası güzel olacak oturduğum yerin garajı ayrı otoparkı ayrı parkı ayrı çay bahçesi ayrı olacak geniş arazi olacak Allah nasip ederse arsa alıp kendim yapacam

0|0
    0|0
    • Nerde yaşıyorsun?

• Sivas ama Bursa ya da Tokat olabilir biraz sıcak yerler oralar miss gibi ohh rahat meyveni sebzeni yetiştire bileceğin yerler

• Ahh evin manzarasının ne olduğu önemli değil ki.. içindeki insan önemli.. sevgilim aşkım benim yanımda olduktan sonra o ev yerin altında bile olsa cennettir benim için :)

1|0
    0|0
  • Farketmez bana ya :D

0|0
    0|0
  • 50 100 katlı bir rezidansın sondan 2. 3. katında bir noktada yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • Ev olsunda farkmaz kanks

0|0
    0|0
  • Bıktım sıkış, tıkış, beton yığını kalabalık yerlerden. Dağın tepesinde olsun. Sessiz sakin manzaraya baka baka çayımı yudumlayayım.

0|0
    0|0
  • Ben dağ eteklerine bakmasını çok isterdim.
    Eviminde dağda olmasını çok isterim ya gerçi. Şehir hayatı ve sahil hayatından nefret ederim.

0|0
    0|0
  • evim doğanın içinde ama baktıqında sehir ayaklarımınaltında olsun isterim sehre inerken derin bir orman içinden geçeceksin... bir yandan yol boyu akan bir dere olsun...

0|0
    0|0
  • yokya cekilmez okadarda bizim ev deniz manzarakıydı eskiden :((( taki önümüze koca koca binaları dikene kadar sonra senin istedigin yer gibi oldu sen bana deniz manzarakı bul takas yaparız sonra :)

0|0
    0|0
  • İki dağ arasında doğan gunes var şu an pencereyi açtığım da

Deniz manzaralı olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • doğaya baksın

0|0
    0|0
  • çöl manzaralı olsun

0|0
    0|0
  • Manzara hoşuma gitsinde neresi olursa olsun. Ama tabi deniz manzarası güzel olur kanka :D

0|0
    0|0
  • Genis araznn icinde arkasi orman onu deniz manzaralı olmali

0|0
    0|0
  • Akan selaleye karsi

0|0
    0|0
  • işlek caddece bodrum kat olsun ya... gelip geçen mini etekli hatunları keserim :)

0|0
    0|0
  • Kucuk, dogal, tum ihtiyaclara kolay erisebilecegim bir sahil kasabasina tasinacagim

0|0
    0|0
  • Sakin sessiz çok yüksek bir tepede Güzel manzaralı olmasını isterim çok kalabalık sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevdiğim yanımda olsun manzaranın önemi yokk

0|0
    0|0
  • deniz manzarılı şuanki ama ben kızmeslek lisesi bahçesine bakan bir ev istemişimdir hep

0|0
    0|0
  • Şehre yakın ama göl kenarı müstakil bir daire olsun mumkunse

0|0
    0|0
  • siz manzarayı düşün sokakta yatan insanlar tek bir odaya bile razı ben şu anda aldım aypon :S GS i elime yatıyorum bir bankta o bank benim evim dışarsı çok soğuk fakirliğin gözü kör olsun :D

0|0
    0|0
  • Evim olsunda manzarasını ben hallederim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Denize kıyısı olsun isterdim panpa

0|0
    0|0
  • Bir denize baksa super olurdu yani

0|0
    0|0
  • Sakin sessiz bir yer olsun isterim dogayla ic ice olabilecegim.. ama elde surucu adayi park egitim alani manzarasi var.. camdan milleti dikizleye dikizleye park etmenin inceliklerini ogrendim o da bir kazanc tabi :))

0|0
    0|0
  • Şansliyim.. tam istedigim gibi evimin manzarasi... sessiz ve sakinlik benlik.. orman manzarali

0|0
    0|0
  • Bir taraf orman manzarası bir taraf deniz manzarası olsun.

0|0
    0|0
  • Kalabaliği sevmem, deniz manzarali ya da doğayla iç içe bir yeri tercih ederim

0|0
    0|0
  • Huzur yoksa
    Hiç bişeye yaramıyor

0|0
    0|0
  • sehrın merkezınde olsun evım ama denıze de baksın ve yesıllıkte olsun bır de apartmanın en tepesınde oturalım yuksegı severım :) ınsaallah tabı :)

0|0
    0|0
  • Yeşillik isterim doğayla iç içe deniz falan istemem

0|0
    0|0
  • Doga her yerde çiçek olan bir manzaralı evde:)

0|0
    0|0
  • Deniz manzaralı olabilir

0|0
    0|0
  • Bizim evin manzarası komple öğrenci dolu olan siteye bakıyor erkekler hepsi perde çekmek adına bir şey bilmediklerinden dolayı gözlerim bayram ediyor 😏

0|0
    0|0
  • Dağ başında ormana karşı

0|0
    0|0
  • bizim köye baksın:d

0|0
    0|0
  • Gökyüzünü görebilecek kadar manzaramız var çok mutluyum <3333

0|0
    0|0
  • en güzeli aslında. çünkü insan bazen yalnız kalmak istiyor ama yalnız kalığ, yalnız evreye bakmak olmaz. yalnız kalıp hareketli çevreye bakmak istemeli insan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...