Bir konuda Üçüncü göz olarak yardımcı olurmusunuz?

Bazan güzel konuştuğunu sanirsin. ama bakarsın ki; iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun.. o halden biri. belki çok basit ama? İste karışımdaki insani zarar vermekten uzulmesinden korkarsin ya öyle bir durum. Hayat güzel arkadaş ve güzel dostlarla daha bir güzel olduğunu düşünüyorum. Bir hata yapıyorsun ve o gözünden sakindigin insana her anlamda zarar veriyor sun.. Ve sana hayat adına bu kişinin yaninda olması her anlamda senin için artı.. Çünkü hayata güzel bakmayı ogreniyorsun. Gerçeği ogreniyorsun. Siz boyle bir durumda arkadaşınızın karşısına çıkıp özür dilemeyi mi tercih edersiniz? ya da seni hayatına tekrar girip onu uzmemek adına susmayi mi? Lütfen sağ duyulu cevap verirseniz mutlu olurum?

Güncellemeler:
Üzülerek ayrıldığını bir insana herşeye rağmen önüne çıkıp özür dilermisiniz. affetmeyecegini bile bile.. ya da onu uzmeme adına olan oldu deyip, sessiz mi kalırsınız? Daha açık olmuştur sanırım.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• herşey normalken eski rayındayken aramız iyiyken, yaa kusura geçmiştede bu oldu bu beni senden daha çok üzdü demelisin, çünkü oda içten içe senden birkaç kelime bekliyodur, direk çıkıp özür dilemektense sohbet içinde yedirmek daha kolay daha ılımlı oluyor

0|0
    0|0
    • O günden sonra hic konusmadik

• hmmm bu durum senin vicdanını sıkıyo belli sen en kolay olarak içi dolu bir özür mesajı at, karşısına çıkmak zorsa özür mesajı bile etkili olur bundan birşey kaybetmezsin özür dilemek en büyük onur ama işte egosu yüksek insanlar yüzünden özür dilemek zor bişeymiş gibi küçük düşcekmiş gibi kafalarımıza kazınıldı sen ne yap ne et özür dile

Erkekler Ne Diyor 3

• Kusursuz dost arayan dostsuz kalır..

Hepimiz insanız, elbette hatalar yapıp neticesinde çıkarımlarda bulunacağız.. Mesele hatanın farkına varıp telafi yollarını aramakta..

Bu anlamda özür dilemek en mantıklısı..''Dost'' kolay kazanılmadığı gibi kolayda kaybedilmemeli..

0|0
    0|0
    • Onun karşısına çıktığında uzecegini dusunuyorsun.. Asil sorun bu aslinda

• Kimseyi üzmeyen bir insan gördün mü sen?
      Elbette acı ve tatlı şeyler yaşanacak.. Üzülsün, sen sana düşen kısmını yap..

• Sorduğun soruyu tam olarak kavrayamadım ne sormak istediğini sendemi bilmiyorsun neden susuyorsun?

0|0
    0|0
    • Çok mu karisik olmus

• Biraz öyle ne anlatmak istediğini tam olarak belirtmemişsin oku paragrafını istersen

• bol bol insanları dinle moruk

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim dinliyorum zaten. Bk senin kişiliğin beş para etmezken seni bile dinliyorum.. Sitede nice güzel insanlar var senden gayri

• sen beni nereden tanıyorsun be adi insan

• çok cahil bir insansın sen neyse he kadın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...