Sani gerçekte yasamiyomusum gibi?

Arkadaslar sanki gerçek dünyada yasamiyomusum gibi geliyo ve hersey bir hayal gibi ve artık hayal de kuramiyorum kimseye guvenmiyorum çok yalnizim psikiyatriye bir kere gittim henüz ilaçlar ise yaramadı gibi

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir sosyal aktivite edin kurslara git spor yap the double diye bir fim var izlemeni öneririm

1|0
    0|0
    • Hepsini yaptim hic bir işe yaramadi

• yani illa ki bir tutkun vardır tam olarak bilmediğin onların ve korkularının üzerine git hayatta mutlu olmak için yaralara karşı dayanıklı olmak ve ayağa kalkıp adım atmak gerek

• Doğru diyosun ne diyim ki bilmiyorum işte. .

Erkekler Ne Diyor 6

• Meşgul olabileceğin şeyler bulmanı öneririm, özellikle polisiye ve korku romanları okumak bu süreçte sana iyi gelecektir, bir dizi düzeni tutturabilir, bulmacalarla kendini sevindirebilirsin, hayat boş değil güzel, kendini kapatıp saklanamayacak kadar güzel, tadını çıkarın derim.

Saygılar

1|0
    0|0
  • Biraz daha zaman ver kendine
    Uyum sağlamak lazım hayata

1|0
    0|0
  • en iyi ilaç :) müziktir dinle

1|0
    0|0
  • bence sen uyu

0|0
    0|0
    • Kolaydı.. uyku hapıyla uyuyamiyorum canım

• Ne guzel iste. Millet o kafayi yasamak icin ekmek arasi koko yiyor m k

0|0
    0|0
    • Hiç güzel degil hiç gerçekçi gelmiyo ne olursa olsun yanında yorende

• Ooo valla super 😂

• Bu aşamalardan bende geçtim
    Çok ciddiyim kardeşim
    Sana yardımcı olabilirim
    Yaşadıklarım kolay değildi
    Ve bu aşamalar gittikçe artıyor
    Sonu çok kötü oluyor kendini toparlamazsan eğer
    İstersen yardımcı olabilirim ciddiyim

0|0
    0|0
    • Nasıl yardımcı olabilirsin ki

• Beni bulursan gerçekten çok yardımcı olacağım ama bu aşama gerçekten çok uzun senin bu işin ilerledikçe psikolojin bozulacak
      Kardeşim inanki yardımcı olmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Durumunun ilerlememesi için ilacina devam et.1 haftada etki gostermez. Düzenli olarak psikiyatriste git. Akıl sağlığını korumak için yapmalısın. Ilaçlar dünyadaki en berbat şey ama kullanmak zorundasın. Beynin bazi kimyasallari uretmiyor olabilir, bunu aşmak için tedavi ol. ALLAH sabir versin.

0|0
    0|0
    • 1 ay oluyo içiyorum pazartesi tekrar gidicem

• Devam edin sakin vazgeçmeyin. Ilaci kullanma diyenler cikacaktir onlari dinledikce dibe batarsiniz. Size şifa diliyorum.

Yükleniyor...