Nedir bu insanların Atatürk düşmanlığı?

Sorsan laikliği bilmez islam düşmanlığı diyor, Sorsan atatürk ilkelerini bilmez gelmiş burada küçük beyniyle politika yapmaya çalışıyor..

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşmanlığa gerek bence nefret edilecek bir insan da deği ama kimsede sevmek zorunda değil ben sevmiyorum şahsen. .
    Eskiden aşırı severdim de zamanla bazı şeyler aslında öyle anlatıldığı gibi olmadığını gördüm 😊

3|0
    0|0
    • İnandığın veya duyduğun şeylerim doğru olduğuna ne kadar eminsin? Ne kadar tanıyorsun ki sevmekten vazgeçtin?

• Tamam o zaman sorun yok demektir bence insanlar biraz birey olarak liberal düşünebilirlerse kendilerini hiçbir zaman bunaltmazlar başkalarını da sıkmazlar. .
      Özgürlüğüne saldırı olursa sonuna kadar savun hakkını ama herkes sevdiğini sevmek zorunda değil yani mesela beni bile herkes sevmiyor sevmeyenlerim var. Ee atatürkü de sevmeyenler olabilir sevenlerde olabilir bence kimse kimsenin ne sevgisine ne de nefretine karışabilir.

Herkes aynı düşünmek zorunda değil ki 😊
      Ben Atatürkü me severim ne de saygı duyarım. Gerek yok da buna zorunda değilim.
      Ama insanların Atatürkü sevme özgürlüğünü sonuna kadar savunurum :)) Tabii tam tersi de geçerli

• Konu benim ne kadar sevip sevmediğim değil veya onlarda sevsin demiyorum herkesin kendi fikri ve düşüncesi saygı duyuyorum.. Özgürlüğümüz, düşüncemiz, fikrimizi birileri tarafından kısıtlanmıyor mu bunu göremeyecek kadar körmüyüm? Attığı bir tweet yüzünden hapis yatanları görüyoruz lafa gelince hep demokrasi hep fikir özgürlüğü.

• Ayni sen gibi de mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnanç çok hassas bir denge ve bunu çok iyi kullanıyorlar
    Kendini kullandırtan insanlar sayesinde

0|1
    0|0
  • Ya ben açık açık bir şey itiraf edeyim: Dün az da olsa Kemalizm eleştirisi yapıyordum ara ara, şahıs olarak Mustafa Kemal buna dahil olsa da daha çok devlet üzerindendi. Ama bu islamcı soytarıları gördüğümden beri Mustafa Kemal’in ne kadar vizyon sahibi, ilerici bir insan olduğunu daha iyi anlıyorum. Öyle, samimi bir şekilde paylaşmak istedim.

0|0
    0|0
    • Aynen dediğin gibi din tüccarlığı yapılan bir ülkedeyiz insanlar kandırılıyor bilinçsizlik hat safada kendi alt yapısını hazırlıyor ve yeni nesiller daha tanıyamadan atatürk düşmanlığı aşılanıyor. Yani bizim vatandaş diyor ki çalsada, hırsızda olsa oyum senin böyle bir mantık olabilir mi aklım almıyor.

Memleket dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. K. Atatürk.

• Nedir bu Atatürk düşmanlığı
    Nedir bu İslam düşmanlığı
    Nedir bu Kürt düşmanlığı
    Nedir bu Ermeni düşmanlığı
    Nedir bu kadın düşmanlığı vs Yani diyeceğim odur ki bu ülkede ancak bunlar konuşulur. Vs Bir de satürne gönderdiğimiz uzay aracında astronotumuza eskort ayarlayan bakanın erdemli mi davrandığını tartışalım. Allah kahretsin ben gidiyorum ya yine ağladım:((

0|0
    0|0
    • Bir haksızlığın karşısında durmak insanı ne darbeci, ne yobaz, ne Türk, ne Kürt, ne Müslüman, ne Gayrimüslim yapar, sadece insan yapar.

• Önemli değil karş, yanlış anlama ama kzıgın olabilirsin lakin Atatürkü bu kadar önyargılı ülkede birlerine öğreteceksen daha kibar olmalısın, şahsen ben Atatürkle çoğu konuda karşı görüşlü olsam ve aynı şekilde hitap etsen Atatürkten bir kere daha nefret ederdim. Diycem o ki üslubun yontulabilir sanki:) Gecen hayr olsun kardeşim.

• Aynı fikirde değilim ne yazık ki, bilen konuşuyor konuşan bilmiyorsa benim hatam mı? Atatürk'ü sevdirmeye çalışmıyorum öyle bir çabamda yok açıkcası her kesin fikri ve düşüncesi kendine.

• Ne seviyorum nede sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Boş beyinler işte Türk değiller ki😊 arabistana gitsinler

0|0
    0|0
  • Geçen biri diyo ben atatürkçüyüm dedim ozaman ilkelerini say bakalm ne kadar atatürkçüsün adam kendini arabanın altına fırlattı m k

0|0
    0|0
Yükleniyor...