Az önce 10 yaşında ki kardeşimi?

Uykudan kalkmış karanlıkta pencereye doğru ayakta boş boş dururken gördüm. Yiğit napıyosun ablacım diyorum ayakta uyuyo hala. Yiğiiitt! Dedim dürttüm sonra girdi yatağa yattı. O neydi ya öyle? Korku filmi gibiydi mkk. paranormal activity çekiyoruz sanki

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Uyur gezer vakası.. Normaldir bazılarında olur. Uyur gezer olanlar etrafında olup biteni algılamazlar genelde ve o an uyandırmak tehlikeli, zara verici olabilir. Doğru olan kolundan tutup yatağına yatırmaktır. Etrafta ayağına takılacak şeyleri kaldırın, Düşünce bir yerini yaralamaması için boyuna denk gelen ve boyundan alçak köşesi olan herşeyin köşesini kapatın (ikea gibi yapı marketlerde satılır), açıkça ocak, bıçak ve diğer kesici aletleri kaldırın. Islak zemin, kaygan halı-kilim olmamalı. Korkma anormal aktivite yok. Çocuk uyur gezer :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• normal uyur gezerlik bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir besmele çek bence bismillah allahın mührüdür, kardeşin başına geleni cocukken yaşadım bir kac kere kapiyi kitleyin yoksa o cocugu kapidan bacadan çıkarırlar

0|0
    0|0
  • Uyur gezerliğin sebebi o malum şeyler. Hatta filmi bile var. Kardeşine Felak ve Nas surelerini öğret. Her gece yatarken okusun. Sen de şu an sesli oku kardeşinin yanında. Korkma, Allah'a güven. Bu durumla karşılaştığın an okumayı unutma.

1|0
    0|0
  • Kuran falan diye tribe girmeyin sıradan bir uyurgezerlik vakası gibi, bir uzmana gösterin yeterli olur. Bir iki ilaçla halledilir ayrıca öyle dürtmeyin bilincin aniden açılması kalıcı etkiler bırakabilir beyninde, yaşı da küçükmüş hem.

0|0
    0|0
  • Inan en buyuk abimdede vardi oyle gezerdi... en onemlisi kardesin icin evin camlari guvenlik kiliti taktirin. mutfak kitli kalsin. Ve doktora gidiniz.

0|0
    0|0
  • Ahaha. Cocugun uykusu var demek ki.

0|0
    0|0
  • Uyku esnasında olabilir önemli olan sürekli aynı şeyi yapması o zaman bir psikoloğa göturmenizde fayda var.

0|0
    0|0
  • uyurgezerdir. Benim gibi aynaya kitlenip kendiyle konuşmuyor yine iyi o

0|0
    0|0
  • Bir anda yüzü değişebilir 👹

0|0
    0|0
  • kardesını bıseyler almıs kaldırmıs cekmıs cama dogru dıkkat et bas ucunada kuran koyun

0|0
    0|0
  • bir doktora gitmeli...

0|0
    0|0
  • cin olabilir dikkat et

0|0
    0|0
  • cocuk biraz cool takilayim demis icine etmissin

0|0
    0|0
  • Benim dayimin ogluda öyle oldu kapıyı kitlediler öyle tuttlar cunku seytan cagryrmus dikkat edin

0|0
    0|0
  • Dabbeydi o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sıradan bir olay değil bu bence dikkate alın dua okuyun nas felak surelerini okuyun birde baktırın lütfen kardeşinize ben uyurgezerlige inanmıyorum insan uyurken ayakda durup biyerlere duşmeden gidemez hareket edemez sen ayakda uyuyablyormusun mesela

0|0
    0|0
  • Bende böyle şeyler yaşadım yani korku filmi gibiydi :D
    Rüyamda kendimi görmeler tehdit edilmeler felan
    Tam bedenimi cinlere satacakken
    Çok kötü bir şey oldum..

0|0
    0|0
  • Uyurgezer olabilir

0|0
    0|0
  • hahah :)

0|0
    0|0
  • uyur gezer olabilir

0|0
    0|0
  • ailene söyle

0|0
    0|0
  • Soru başlığını görünce dedim noluyo neyse korktuğum başıma gelmedi. Uyurgezerdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...