Mhpliyim koluma bozkurt dövmesi yaptırmak istiyorum 7 aydır body yapıyorum siz dövmeden hoşlanırmısınız?

Evet bozkurt dövmesi bana yakışır diye düşün7yorum vücudumda iyi adamız reis sonuçta bu alemde ismimiz var?

Güncellemeler:
Devan
Devam

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen ataturkun resimli dövmesini etir

0|0
    0|0
    • Niye sen chplimisin

• Keske her turk sizin gibi olsa

• Ben sizin için bin kez ölürüm ama tayyip gibileri için bir kez ölmem zmaanı geldiģinde herkes anlıycak türkün türkten başka dostu yoktur diye chp mhp akp deki türklee birleşmeli biz türkler chpyide akpyide severiz neden biliyomusun çünk7 onlarında kemik kitlesi türktür!

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes asena takilan kizlar killi kurt erkeklerinden hoslaniyo

0|0
    0|0
    • Yav sataşma ben senin seviyene düşmem hadi kardeş ikile

• Ama nedense hdpli gibi konuşuyon ben burada bir tane chpliye laf ettirmedim hep atatürkü savundum cumhuriyeti savundum aslında bir erzurumlu olarak chpyi sevmemem gerekir ama ben onlara her daim destek verdik sol ve sağ cumhurbaşkanı ortak seçti bu ülkede ama gör7yorumki çok kindarsınız hep kafanız eskilerde kalmış bir gün ocağa gel yemek yiyelim çay içelim istersen hdpli ol hiç farketmez bizim kapımız herkese açık ama şu önyargîları yıkın

• On yargilarimin nedeni sizin on yargilarniz

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Alemdeki ismin buralara kadar düştü mü be ey koca reis...

0|0
    0|0
  • Biz hoşlanırız hacı yaptır sen biz ota boka hoşlanan insanlarız buna mı hoşlanmıycaz gönder gelsin.

0|0
    0|0
  • Hoş olanları var elbet. Ama yaptırmam

0|0
    0|0
  • dövme zararlı tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • Niyeki ne zararı olcak

• ben sana görüşümü belirttim gerisi sana kalmış sağlıcakla kal

Yükleniyor...