Türk kadını nasıl olmalı? Fotoğrafı da yorumlamayı unutmayalım lütfen. ?

Türk kadını nasıl olmalı ? Fotoğrafı da yorumlamayı unutmayalım lütfen. ?

• Soldaki resme katılıyorum.
    77% (23)95% (18)84% (41)Oy Ver
  • Sağdaki resme katılıyorum.
    23% (7)5% (1)16% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ikisinde seçebilirdim ama kapalı veya çarşaflı olan bayanlar genelde birilerinin zorlaması ile kapanıyor veya çarşaflı oluyor. Eğer ülkemizdeki bütün bayanlar erkeklerin zorlaması ile birşey yapmasaydı ikisini de seçerdim.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. Bence herkesin zorlama olmadan giyinme özgürlüğü olmalı. İster kara çarşaf ister mini etek olsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlıcı aptallar padisahlarin turk soyundan geldigini bilmeden soldaki yerine sagdakine tiklarlar yahudi carsafi sagolsun :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben çarşafı hiç bir kadına yakıştırmıyorum. tamam kapalı olabilir inancına saygım sonsuzdur ama çarşaf çok fazla, haksızlık bir defa bu kendisine.

0|2
    0|0
    • Sizce kara çarşafa girmek kişinin kendi kararı mıdır yoksa aile baskısı mıdır?

• genelleme yaparsak: çocukluktan aşılanan baskı ile, kişininde tercihi olması durumu..

0|2
    0|0

0|0
    0|0
  • bizim özümüz nası soldaki olabilr ki , sağdaki dedim..

0|0
    0|0
  • Sağdaki resme katılıyorum.

0|0
    1|1
    • Bana göre her Türk vatandaşının istediği gibi giyinme hakkı vardır. İster kara çarşaf ister mini etek. Her görüşe saygı duyuyorum ama peki neden sağdaki fotoğraf?

• neden sağdaki

• Bırakalım şimdi insanları kalıba sokma işini. Nasıl olmak istiyorsa öyle olmalı.

0|0
    0|0
  • İlk fotoğrafımızın özümüz olduğuna emin bile değiliz en yakın Zaman islam dönemi ama ondada kara çarşafa bu dönemde sıcak bakmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sağdakinin kadın oldugu ne malum?

1|1
    0|0
  • Soldaki resim MUSTAFA KEMAL ATATÜRK var mı otesi

0|1
    0|0
  • biri yöresel bize özgü kıyafet diğeri gayri müslimlerde var olan örtünmenin bizim insanımız tarafından kullanılması

0|0
    0|0
  • Soldaki resim ama başı kapalı olucak :D

0|0
    0|0
  • her ikiside iyi

0|0
    0|0
  • hayatlada savasmasını bilecek

0|0
    0|0
  • soldaki daha reel