Herkesden bir itiraf bekliyorum yok deme düşün bulursun #itirafımksde etiketiyle :D
Maksat gülmek ve kafa dağıtmak buyrunuz efendim :D

#İtirafımksde ben şu hayatta hiç bişeyden korkmadığım kadar iğne ve fareden korkuyorum ilk defa burada söylüyorum :DD

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• #itirafım
    Bu siteden nefret ediyorum. Bu sitedeki düşüncesiz, yobaz, kanka, kendini bir b*k sanan kızlardan, yakisikliyim diye geçinen insanlardan, mavi gözlü yeşil gözlü diye ayrım yapan dingillerden, allah allah diyip bu sitede dolaşan tesettürlü imam hatiplilerden, sabah akşam cinsellik arayan öküzlerden, sabah akşam "nasılım?" diye fotoğraf atanlar ve sürekli sahte fotoğraf veya kin tuttuğu kızın fotoğrafını bulup buraya yapıştırıp yorum yapan insanlardan veya yapılı bir vücut koyup dikkat çekmeye çalışan hayvanatlardan... Devam edeyim mi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Itiraf ediyorum ilkokuldayken lojmanda kapilara mektup bırakıyordum kızınızı kaçıracağim ben bir dostt :D neyin kafasını yaşıyordum bilmiyorum. korkutmak içindi heralde sonra yazdigim ailedeki erkek cocuk oğrenmisti beni gebertecekti. hı bir de aşagıya kağıt yakıp atmıstım balkonlarında çöpe girdi yanmaya başladı o da bendim. öff neyse acayip fikirleri olan bir cocuktum eğleniyordum kendimce. utangaç halimin altında afacan bir kiz vardı

0|1
    0|0
    • Hayal gücün baya baya gelişik :D

• Ya bir de bana sor. o lojmanda dusunsene babam da milli egitim muduruydu ne rezil olmuslardir ogrenmislerdi benim yazdigimi ve yakma olayini. bir de yukardan asagi balkona yumurta atiyordum:D kotu bir amacim yoktu. bir de kocaman bir bebegim vardi gercekti oyuncak bebek. balkondan sarkitiyordum ilkokudayken. yoldan gecen kadinlar ciglik atiyorlardi cocugu atiyorum zannediyorlardi :D

• Bende lunaparkda herseye binmesine bayilirim korkmamda
    Ama sandalye falan cikinca pis tirsiyom 😳😳😳😳🚬

#rr

0|1
    0|0
  • #Itirafımksde butun hayvanlardan korkuyorum ama kedilerdenn korktugum kadar degil 🙈👀

0|1
    0|0
    • :D karanlıkta giderken simsiyah bir kedinin karşına çıktığını düşün :D

• Aman Allah korusun ben gunduz gorunce kacacak yer ariyorum gece cikarsa direkt El Fatiha 😂😂😂😂

• #itirafımksde çoğu zaman şu evlilik programşarına katılıp kendimi deneyip ha burası olmamış deyip gitmek istiyorum

0|1
    0|0
    • E katılıp yapalım bşrlikte :)

• Sınıftaki öğrencileri çok saçma buluyorum :D

0|1
    0|0
    • Sen öğrenci değilmsin :D

• Lise kaç?:)

• 3 daha 1 sene var. p neden daha erken yazılmak varken geç yazıldım sanki neden
      😢

• #Itirafımksde Futbolcu arkadaşım beni sevdiğini söylediği için whatsaptan engelledim.

0|0
    0|0
  • #İtirafımksde iğne ve tüm hayvanlardan korkuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu kadar büyük itirafta bulunma, heycan yapıyorum :))

0|1
    0|0
    • Heyecen iyidir iyidir iyidir :D

• Ya oğlum, hem itiraf ediyorsun hem de gizli kullanıcısın :D Nerenin heyecanı oo :))

• Abi bozma be morelimizi :D

Yükleniyor...