Yaslilara moral vermek için ne gibi bir aktivite yapilabilir?

Arkadaslar merhaba. Dedemin moralle tedavi edilen ismi lazim degil bibrahatsizligi oldugunu ogrendik. Enfeksiyondan ve soguktan korumak amaciyla disari cikaramiyoruz. Kahve ye ugrardi ama degil kahve camiye bile gitmek istemiyor. Odasina kapanmaya baslamisti simdi tv izlemeye basladi muhabbet etmeye basladi ama iki dakika bos biraksak olumu dusunuyor diye korkuyorum. Oyalanacagi biseyler onerirseniz cok sevinirim. ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bulmaca ve muhabbet kuşu bu gibi durumlarda olumlu oluyor. Özellikle muhabbet kuşu ile konuşma, sevme, bir arkadaşlık durumu söz konusu oluyor. Hem onun yemeğini ve suyunu verme bakımından varlığının bir can için gerekli olduğunu hissediyor hem de ortam da canlılık saģlıyor. Tabi enfeksiyon durumu için risk ve kafes içerisinde ki bir yaşama bakış açısıda önemli. Pekçok yaşlı insanın çok güzel bağ kurduğunu gözlemledim. Sağlıkli ve uzun ömür dileklerimle geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle evcil hayvan alamiyoruz. soylediginiz gibi enfeksiyon riski cok fazla kemoterapi sen dolayi. hastane de camin önüne ekmek koyuyorduk guvercinler icin o bile yanlismis halbu ki cok sever. Fikir güzel ama.. Gazeteleri son satirina kadar okurdu eskiden bulmacalari bize verirdi. Gazete de okumuyor ama almaya devam ediyoruz. İyi dilekleriniz için cok teşekkürler. Cümle hastalar sagligina kavuşur inşallah :(

Erkekler Ne Diyor 4

• yasliymis gibi davranmayin. sohbet edin surekli fikirlerini alin, bir ise yaradigi hissettirin

1|1
    0|0
  • Ey yüreği güzel insan ! senin gibi torunu oldukca dedenin birşeye ihtiyacı olmayacaktır sevginizi esirgemeyin yeter

1|0
    0|0
    • Atam o benim babam aksi mumkun mu. Cok tesekkur ederim.
      Taburcu olduğundan beri bir hafta oldu gidemedim. yalniz değil minnak torunlar da var evde ama onlarla simarcak gücü yok eskisi gibi. Puzzle geldi aklima oyalanir biz yokken cok ilgilenince de yanlis anliyor. Kalakaldim.

• ona eski arkadaşlarını getirin varsa

0|0
    0|0
    • Duyan ziyaretine geliyor zaten cok şükür ama bunun kotu tarafi da var öpmek sarilmak yasak bide allah korusun da helallik almaya mi son kez görmeye mi geldiler gibi şeyler dusunuyor. Tesekkur ederim görüş için bayım

• o da doğru.. ne yapsan yanlış anlaşılmaya müsait. ben bir arkadaşın anneannesiyle kağıt oyunu oynardım seviyorsa öyle de yapabilirsiniz mesela

• Neden olmasin (: teşekkürler

• Puzzle al

1|0
    0|0
    • Güzel evet benimde aklimdan geçti olur dimi niye olmasin. cok tesekkurler

• Cok kucuk parcali alma guzel manzarali deniz falan o tarz bisey al baktikca rahatlasin. Bol bol klasik muzik dinlet.

Kızlar Ne Diyor 1

• playstation alin.
    Sohbet edemiyceginiz vakitlerde oynasin.
    Ama fullde oynamasin bunalima girer..

1|0
    0|0
Yükleniyor...