Duaya ihtiyacı olan kalpler var mı?

Özel bir duası, isteği, derdi olan var mı arkadaşlar? Nedense dua edesim geldi. En çabuk kabul olan dua başkaları için edilen dua imiş. bir deneyelim mi belki kabul olur :) şu an dua bekleyen yürekler var mı acaba? :)

0|0
26|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bende tam bunu söyleyecektim ama yazının devamında okudum. "Başkaları için edilen dualar kabul olurmuş" :) 6 yıllık beraberliğin ardından 6 ay önce ayrıldığımız sevgilimin bana hayırlı bir eş olarak tekrar nasip olmasını istiyorum. Hergün namazlardan sonra bunu dua ediyorum :) Eğer varsa bi' duan, dualarmda yer veririm sanada ^^

0|0
    0|0
    • Böyle bir şey için dua edilmez mi hiç :) İnşallah hayırlısıyla hem bu dünyada hem ahirette beraber musmutlu olursunuz. İyi günde kötü günde beraber ağlayıp beraber gülersiniz inşallah.. Allah sevdiğin kişiye "helalim" diyebildiğin günleri nasip etsin :)

• Allah razı olsun : ) Ama keşke böyle bir paylaşımı gizli kullanıcı olarak yapmasaydın. Dualarımı paylaşabileceğim bir insan olduğunu düşünüyorum : )

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğime kavuşmak istiyorum :/

0|1
    0|0
    • Hayırlısıyla inşallah kavuşursunuz musmutlu bir çift olursunuz :) Allah çok güzel günleri yaşamanızı nasip etsin :)

• Darısı tüm aşk acısı çekenlerin başına amin kardeş :)

• amin :)

Erkekler Ne Diyor 43

• Ben istiyorum İnşaAllah. : ) (En çabuk kabul olunan dua, kişinin din kardeşi gıyabında ettiği duadır.) [Buhari] (Bir kimse, gıyabında birine dua ederse, melekler, aynı şekilde ona dua ederler.) [Müslim] (En makbul dua, gaibin gaibe yaptığı duadır.) [Tirmizi]

1|1
    0|0
  • yer gok duayla duruyor.. kımın duaya ıhtıyacı olmazki.. an olur tutacağı zaman olur hakkımda hayırlıyı dıleyın lutfen

0|0
    0|0
  • Benim için dua eder misin. Karşıma hayırlı birinin çıkması için. Ben de sana ediyorum şimdi. :)

2|0
    0|0
    • Allah razı olsun :) İnşallah karşına çok hayırlı hem bu dünyada hem ahirette sana yoldaş olacak biri çıkar. Edepli, ahlaklı :) Allah gönlüne göre versin inşallah :)

• Ne diyim ki Allah razı olsun :) Çok harika bir dua oldu, benim için istediklerinin aynısı sana da nasip olur inşallah :) Hayırlı geceler :)

• İnşallah. :) Sağolasın, senden de Allah razı olsun. İnşallah kabul olur dualarımız. :) Hayırlı geceler. :)

• Benim ihtiyacım var, kendim ediyorum zaten ama etmek istediysen edebilirsin. Ne konuda olduğu önemli değil et işte :)

1|0
    0|0
    • Allah maddi manevi her yönden huzur versin inşallah :) Edicem tamam :)

• Lütfen et

0|0
    0|0
  • Benim için et kardeşim de yıllardır üzerimde dolanan şu kara bulutlar kalksın. Her işim ters gidiyor. Lanetlimiyim ne

1|0
    0|0
    • Allah sevdiği kullarını imtihan edermiş. Eskiden alimlerin bir süre işleri rast giderse korkarlarmış acaba kötü bişey mi yaptım da imtihan olmuyorum diye.. Bu dünya mutlu olma dünyası değil.. Allah öbür dünyada üzülmesini istemeyenleri bu dünyada üzüyor işte. burada yanalım, yeter ki ahirete kalmasın diye yani..

• Baya kırmışlar hayal kırıklığına uğratmışlar sanırım

• Kimseye kırgın değilim onlar sadece kaderimin askerleri ve onlar sadece görevini yapıyor.

• var benim var.. hayatın yükü zor geliyor.. annemin yaşlanmasına üzülüyorum.. sevdiğim kız el oldu ama ben onu hala seviyorum.. küçük melek başkasına da yar olsa onun da duaya ihtiyacı var.. bazı ufak tefek sorunlarım var onlar içinde duaya ihtiyacım var.. bu gece elimizden tutarmısın? bu gece sıkıntılı olan bu kardeşim sabaha feraha çıksın falan de.. :)

0|0
    0|0
  • Elbette vardir

0|0
    0|0
  • Kardeşim bence kendin için hidayet iste :)

0|0
    0|0
    • En güzel dua zaten. Allah hepimize hidayet nasip etsin :)

• Aynen öyle.. Bize kabirde kitabın ne diye soracaklar ama ezberden Kuran diyemeyeceğiz. Eğer Kurana uygun yaşadıysak onun adını söyleyebileceğiz..

• Malesef kardeşim bildiğin gibi değil o işler , Kur-andaki daha farklı :)

• Benim için eder misin

0|0
    0|0
  • yaş 35 yolun yarısı , yapmak istediklerimin daha yarısını bile yapamamışken , olmaması gereken şeylerin yarsından fazlası olmuş , kader senin duan ile karşılaştırdı beni. Et bakalım bir duada bana. Nasıl olacak bakalım.

0|0
    0|0
    • Kimi senelerce boş boş yatar, kimi sadece birkaç seneye birçok seneyi sığdırır. İnşallah bundan sonraki hayatın dopdolu, hem kendine hem başkalarına faydalı olacak şekilde geçer.. Rabbim gönül huzuru nasip etsin. Musmutlu bir ailen, tatlı tatlı çocukların olsun inşallah :) Bu dünyadan göçerken "elimden geleni yaptım, güzel bir hayat yaşadım. Kimseye zararım dokunmadan birçok güzel şey yaşadım. Yine gelsem yine aynı şeyleri yaşamak isterdim"

• diyebileceğin bir hayatın olur inşallah :)

• amin. teşekkür ederim. bilmukabele.

• ben bana huzur mutluluk para birazda aşk dilesene nolurrrrrrr kalbın temız belli. ki amin :D

1|0
    0|0
    • bak allahın adını verdım haaa :D

• allah razı olsuuuuuuuuuuuuuun guzel kardeşim inşallah inşallah olur :D

• İnşallah :D

• arkadaşım bana etsene daha 20 yaşındayım kız arkadasımla 2 bucuk yıldır beraberim canımı cok yaktı yakmayada devam ediyo ama son zamanlarda takmamaya calışıyorum varsa bir duanı alırım

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Var olmazmı

0|0
    0|0
    • Allah her konuda yardımcın olsun dualarını tez zamanda hayırlsıyla kabul etsin inşallah :)

• sağlık sıhhat memelkette huzur hayırlı bir eş :)

0|0
    0|0
    • Amiiin inşallah çok hayırlı ömür çok hayırlı bir eşin olsun Allah gönlüne göre versin :)

• Allah rızası için , 👏🏽 teşekkur ederım

1|0
    0|0
  • bütün geçmişlerimiz için lütfen

0|0
    0|0
  • Bana edebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Var çok var gizliden çıkmama gerek var mı

0|0
    0|0
    • Hayır ama sadece ismini söylersen ismen de dua edebilirim :)

• tamam edicem Allah yar ve yardımcın olsun

• Amin cümlemizin

• Ne kadar tatlı bir insansın sen şimdiye kadar gördüğüm en güzel soru seninki oldu.

1|0
    0|0
  • Harbi mi ya bana edermisin cidden

0|0
    0|0
  • kardeşim dua beklerim bana verebileceğin en güzel şeydir. Allah razı olsun.

0|0
    0|0
  • Bana şifa dile kardeşim. Sinir kasılmaları var bende biraz 🙁

0|0
    0|0
  • Vesveselere karnımız tok, biz bir yoldayız.
    Kötülük değil, harama da el uzatmayız.
    Dualarla kendimizi korur, Allahımıza sığınırız.
    Kasarız sevaplarımızı, cennet için, birer birer...
    Altını şer, incisi ker...

0|0
    0|0
  • Yarabbi annemi babami ve tum inanlari bagisla af eyle

0|0
    0|0
  • kalbinde gönül duası istemeyen insan var mı?

0|0
    0|0
  • Bana da dua et. Adım ibrahim. :) psikolojik sıkıntı için.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı teyzem kenser onun için dua edebilirsen sevinirim teşekkür

1|0
    0|0
    • :( Üzüldüm ya.. Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah en tez zamanda ağrısı sızısı diner sağlığına kavuşur inşallah eskisinden daha iyi olur :/

• Saol işallah

• Antremanlarımda çok başarılı olmam için dua edermisin 🤗

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 25

• İstediğim bölüme geçiş yapabilmm için edebilirsin mesela. :P

0|0
    0|0
  • Benim yok ama Öykü nün var :(
    http://i.hizliresim.com/dknBn7.png

0|0
    0|0
    • Bunları görünce çok üzülüyorum :( Ne kadar rahatız ne kadar şanslıyız da haberimiz yok. Rabbim en en en kısa zamanda sağlık sıhhat nasip etsin kardeşimize :/

• İnşallah kaç gündür bu çocuğu düşünüyorum okulda olması gerekirken o hastanede ölümle yaşam arasında... :( İnşallah bağışçı bulunur ve hayata döner...

• inşallah büte kalmam allahım sen konuyu biliyosun aminnn :D

0|0
    0|0
  • Benim için de eder misin? Sorunlarımı söyleyemem ama Allah'tan yardım dile benim için lütfen. 😞

0|0
    0|0
  • Ben istiyorum inşallah 90dan aşağı notum olmaz kız dua et bir de en kısa zamanda Fransa'ya gideyim 😁

0|0
    0|0
  • varr olmazmı.. Allah razı olsun senden..

0|0
    0|0
    • Amiiin cümlemizden inşallah :)

• Lütfen bana okulumu başarı ile bitirmem için dua eder misin allah ne muradın varsa versin 😁

0|0
    0|0
    • Amin canım inşallah hepimizin isteklerin en hayırlı şekilde kabul olur :) Okulunda çok çok başarılı olasın derslerini en iyi notlarla geçesin inşallah :)

• Amiiinnn teşekkür ederim güzel yüreğine sağlık 😊

• Bana da dua edermisin dualarımın en yakın zamanda kabul olması için

0|1
    0|0
    • Ederim canım hayırlısıyla inşallah duaların tez zamanda kabul olur :) Ama unutma her şeyin en hayırlısını Allah biliyor biz sadece hayal edip plan yapabiliyoruz..
      Mesela bir çocuk karnı ağrıyınca doktora gitse, bana şu ilaçtan verir misiniz dese.. Doktor farklı bir ilaç verse. Çocuk belki sinirlenir kızar ama bilmez ki onun ağrısına iyi gelecek ilacı doktor daha iyi biliyor :) O misal :)

• Biliyorum ama bir çoğu yaşadığımız bir kaç ay içerisinde sonuç verecek şeyler bir kaç aydan sonra önem kazanmayacak. Hz Ali nin bir duası var allahım gönlümdekileri hayırlı eyle hayırlı kıldığın şeyleri gönlümü razı eyle. Amin😊

• Amiin :)

• Sınavlarım için vede herşeyin hakkımda hayırlısı olması için dua bekliyorum :) senin hakkındada herşeyin hayırlısı olsun, gönlüne göre versin rabbim 😊

0|0
    0|0
  • Benim için de dua edermisin güzel insan.. şu an ihtiyacım var ailem içinde lütfen

1|0
    0|0
    • Aile büyük imtihan bilirim.. Ederim tabiki

• Benim üniversite sınavım için istediğim üniversite ve bölümü kazanmam için dua eder misin? :) Biraz çalışma aşkı gelsin onun içinde :D

0|0
    0|0
    • Ay sanırım aynı yaştayız :D Ya inşallah bizim için en hayırlı en güzel bölümü hakederek kazanırız güzelce bitiririz :)

• Ve bitirip hayırlı evlatlar oluruz :)

• amiin inşallah :)

• Ben istyorum be vallahi hiçbir şey yplunda değil istediğim mesleklte değilim istediğim yerdede değilm çom sıkıldım bu hayattan

0|0
    0|0
    • Ne mesleği yapıyorsun? İstediğin meslek ne? :)

• Savcılık ama kimyacıyım şu an tekrar giricem 😒😒😒

• Lütfen bana dua et! İşlerim rast gitsin bir de isteğim kabul olsun. Amin!

0|0
    0|0
  • Varrrr şu gözlerim bir gram uyku görsün. Uykusuzluk çekmiyim artık😔

0|0
    0|0
  • Dönmesi istenen bir eski sevgili ve olumlu sonuçlanması beklenen bir iş görüşmesi:)

0|0
    0|0
  • Banada banada sinav senem universiteyi iyi bir yerde kazanirim insallah :)

0|0
    0|0
  • Var, birini cok seviyoeum o beni hic sevmiyor

0|1
    0|0
    • Kalpleri ısındıran Allah. Bol bol dua et ama hep hayırlısını iste

• Ben hoşlandığım cocuk benle ilgilensin istiyorum sadece

0|0
    0|0
    • Kalpleri ısındıran Allah. Hayırlısıyla birbirinizin kalbini ısındırsın, çok güzel bir çift olun inşallah :)

• Bana da yer verirsen duanda çok sevinirim :)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasımdan 2 haftadır haber alamiyorum telefonu kapalı. Ben duanda yer almak isterim :((

0|0
    0|0
    • Hadi yaa Ortak arkadaşınız yok mu onlara sorsana?

• Malesef. O daha önce burada yaşıyordu tüm ortak arkadaşlarımız benim bulunduğum şehirde. Orda hic kimseyi tanimiyorum

• dua etmek istersen bir mülakata girdim kabul edileyim inş. duanı esirgemezsen sevinirim

0|0
    0|0
    • Hayırlısıyla kabul edilirsin çok başarılı olursun inşallah :)

• et bacım banada et bende sana ediyorum allah gönlünden gecenin en güzelini nasip etsin :)

0|0
    0|0
    • Amiin canım hepimize inşallah :) Tamamdır :)

• Evet çok doğru o yüzden Allah razı olsun 😊 benim için de eder misin sadece huzur mutluluk için ve Allahı daha çok anmak nasip olsun diye

0|0
    0|0
    • Allah maddi manevi her yönden huzur versin inşallah :) Son dediğin en güzel dua zaten. isteklerimiz hep dünyevi, ama çok yanlış.. İnşallah Ona layık kul oluruz, "ben bu kulumdan razıyım" der inşallah..

• Amin inşallah dua ederken hep derim 😊 ve başkası için de etmek çok güzel o yüzden ayrı bir sevindirdi bu soru 😊

• Evet canım bana da dua etmeyi unutma ben de sana ettim şimdi :)

0|1
    0|0
    • tamam canım Allah razı olsun :)

• Amin cumlemizden

• Benn 😊 allah razi olsun simdiden

0|1
    0|0
    • Amiin cümlemizden :)

Rabbim yüreğine huzur versin, gözyaşı akacaksa mutluluktan olsun inşallah :) Gönlüne göre, sana derttaş olacak birini nasip etsin :)

• Aminnn

Yükleniyor...