ZORLA KURANA EL BASTIRMAK EŞCİNSELİM AİLEM?🌈🌈🌈LGBTİ?

Evet eşcinselim ve oturduğum şehirde lgbti üyleri haftanın bir günü toplaniyor bende oraya gidiyorum ve eşcinsel arkadaşlarım var aileme 3 gün oldu açılalı fakat ailem özellikle annem çok tutucu bir kadın ve dogmatik birisi kesinlikle karşı 3 gündür yapmadığını bırakmadı okunmuş sular okunmuş sularla boy abdesti aldırmalar devamlı benim için allaha dua ediyor düzelmem için fakat ben düzeleceğime asla inanmıyorum kendimi bildim bileli sadece erkeklerden hoşlanıyorum annem allah inan güven dua et bende dua ediyorum düzeleceksin düzelmeye çalışacaksın diyor ilk başlarda ben bunları bayağ bastırdım fakat artık ne derlerse hı hı evet diyorum eger düzelmessem annem kendisini öldürecekmiş ben elimde olmayan bir şeyi nasil düzelteyim? Bugün zorla kuranı kerime el bastırdı eger o toplantilara gidersem eşcinsel arkadaşlarımla görüşürsem onun ölüsünü göreyim diye fakat ben bunu istemeyerek yaptim hemen ardın tevbe ettim beni devamlı bir şeyler için zorluyorlar istemiyorum bunu dilede getiremiyorum yoksa annem iyice hastalanacak devamlı ağlayacak ablam babam üstüme gelecek annen senin yüzünden bu halde diye vicdan azabı çekeceğim merhametli bir insanım bunu kullanıyorlar mı acaba sizce ne yapmaliyim nolur tavsiyelerinize ihtiyacım var lütfen?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Yerinde olsam yeterli duruma ulaşınca ayrı eve çıkarım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yüzden açılmayın arkadaş. Ailen geniş düşünceli değilse açılmıyacaktın. Şimdi düzeldim deyip bir kız arkadaşın ile anlaşıp öpüşme resmi felan çek. Bir yolla annen görsün. Azıcıkta olsa rahatlarsın.

0|0
    0|0
    • Gene yalan söylemiş olacağım

• Cidden durumuna üzüldüm.

• :( artık bende onları bastırmaya çalışıyorum üzülecekler ama yapmak zorundayim

Kızlar Ne Diyor 1

• yaptiklari yanlis..
    bence birdaha bu konuyu konusma
    yasin kac?

0|0
    0|0
    • 19 yaşindayim

• O zamana kadar dahada olgunlasirsin kendi ayaklarinin üzerinde durursun ve kimsecikler birsey diyemez

• Tamam bakalim

Erkekler Ne Diyor 3

• Nerede yaşıyorsun öyle maddi durumun ya çok iyi ya çok kötü anladigim yaptığım analizler sonucu

0|0
    0|0
    • allaha şükür iyi

• Neyden kurtulmak doğamda var bu?

• Pasif mi aktifmisin bir kız bul evlen ailende kurtuldu sansin ben evli bir pasifle yani ciftle olmuştum

• Git psikolojik destek al bu bir hastalık. anneni dinle toparla kendini. ahiretini de yakma

0|0
    0|1
    • Sensin hasta

• Sktr gt a mna koya rım gav at

• Su rtuk

• Olum sen niye gizli kalmadin ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...