İnsanları dış görünüşüyle yargılarmısınız?

mesela konuşuyosun sosyal medyadan ama görmedin sonra sana foto attı ve beklediğin gibi biri değil sana göre çirkin diyelim konuşşmaya devam edermisin aşk anlamında değil normal muhabbet için yani neden insanlar yüz güzelliğine bukadar önem verirki

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ya şimdi kime göre neye göre güzel? :D Ben mükemmel biri değilim ki mükemmel arayayım. Ama yanıma yakışacak biri elbet isterim herkes ister.

0|0
    0|0
    • ya sevgili anlamında tabiki öyle ama sıradan bir sohbet ediyosun foto istiyo atıyon aaaaaaa bir balmışsınki engeli yemişşin :D belki kendide totoma benziyo bide ben bakaydım demi :D

• Hahahahaha güzeldi :D teşekkür ederim

• ricaederim :)
      en güzel yorum buydu :)))))))

Kızlar Ne Diyor 3

• Asla dedigim tek seydir hayatta.. asla dis gorunusune gore yargilamam kimseyi.. kendimde o hakki gormem.. beyni ve kalbi onemlidir karsimdakinin..

0|1
    0|0
  • Onemsiz :))

0|1
    0|0
    • enteresan ya bana da hep diğerleri denk gelmiş demekki :D

• Yargilamam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet özellikle kapkara giyinen kdnlari sevmiyorum arabistan mi burasi kimse alinmasin.

0|1
    0|0
  • İnsanları herşeyine göre yargılarım, yargılamadığım bir konu bile yok, canım sıkılıyor yargılamadığım hakaret etmediğim zamanlardaki napayım:((

0|1
    0|0
  • Duruma bağlı belli olmaz

0|1
    0|0
  • evet yargılarım. dışardan bakınca kimsenin içi gözükmez ki. önce tipine bakıcan sonra sohbet edicen. ya da sohbet seviyeni onun anlayabileceği şekle göre azaltcan veya artıracan. bunlar mühim şeyler. tip önemli unutma.

0|1
    0|0
  • Normal anlamda hic sıkıltı olmaz ama sevgilim olaçaksa sonuna kadar yargılarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...