Türkiye neden İslam'dan uzaklaşıyor?

Son 10 yılda Ateist sayısı her geçen gün artıyor , Çıplaklık artıyor , Zina , Cinayetler , Ölümler bile artık normalmiş gibi geliyor.

Ateist nüfusu 5 milyonu geçmiş. Hızla artmaya devam ediyor

Bunların sorumlusu kim sizce?

Türkiye neden İslam'dan uzaklaşıyor?

• Cinayet , Zina , Aldatma Konulu Sapkın Diziler
    50% (6)44% (7)46% (13)Oy Ver
  • Sapkın Sözleri Bulunan Şarkılar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hükümetin Dini Sömürmesi
    50% (6)56% (9)54% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
B Şıkkı ; Sapık Sözleri Bulunan Pop Şarkılar.

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Atesitlik canilik degildir hele ki zina, cinayet degildir. Atesitlik yalnizca bir inanctir. Herkesin saygi gostermesi gerekir

1|2
    0|1
    • İslam ülkesinde ateizm veya farklı dinlerde artış varsa , bu alarmdır.

• Dunya da hiç kimse yazamamış , sen mi yazacaksın?

Kur'an-ı Kerim'e hiç kimse ek bir sûre veya bir ayet yazamadı.

Sana Kur'an-ı Kerim'i Ve İslamı Kanıtlarsam seçimin ne olacak?

• Kanitlayamassin

En İyi Erkek Görüşü

• Batı'da Müslüman nüfusu hızla artıyor özellikle Avrupa ve Amerika'da. Fransa'da Cuma günleri yollara taşıyormuş insanlar. Cehaletin saçma dizilerin ve nefsaniyete göre yaşamın etkileri çok. Ailede çocuğunu küçük yaştan itibaren Kur'an ve Sünnet'e göre yetiştirmeli. Okullar dinsizliğe özendirir hale gelmiş resmen. Okullarda din dersi sayısı arttırılmalı.

0|1
    2|0
    • Buna ilaveten kültürel yozlaşmayı ve yayılan ahlaksızlığı da ekleyebiliriz kardeşim. Tarihini bilmiyor kimse.

• Eig için teşekkürler reis. :D

• Hak yol Allah'a ve Resul'une itaattir. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• ben sadece soylemek isterim turkiye islam ulkesi olsa bile boyle birsey paylasmaya hakkin yok, her ulkede farkli dinden insanlar vardik farkli kulturler , farkli giyinme tarzlari ve kimse buna karisamaz ben bu konuda turkiyeyi kiniyorum cunku insanlar cok elestirici cok begenmez olmus herkese laf atiyorlar ve tipinden dolayi yargiliyorlar su anda yurt disinda yasadigimdan dolayi cok memnunum burada kimse kimseyi yargilamiyor ve her dinden insanlar var cokda guzel yasiyoruz hep beraber turkiyenin sonunu dusunemiyorum umarim oradaki insanlar kacis yolu bulur

1|2
    1|1
    • Bir ülkenin çoğunluk dine mensup nüfusu azalıyorsa eğer bu her ülke için Alarm'dır.

Son Yıllarda Avrupa da Müslüman sayısı arttığı için de Işid diye bir örgüt kuruldu , Çünkü İslam büyük Bir şekilde yayılıyordu , ve önlem alınması gerekirdi.

Türkiye de giyim hiç bu kadar açılmamıştı , 10 yıl öncesine , İnsanlar birbirine bakmaya utanırdı , yanlış anlaşılacaklarından korkarlardı , İslâm Dinine mensupsun , O Dine Ayak uyduracaksın , Sözde Müslümanım demekle bilinmiyor o işler.

Avrupa da zaten Çıplak dolaşmak normaldi , Ama Türkiye de Çıplaklık modası daha yeni çıktı ve bu bir Alarm'dır. İsviçre de Çarşaf yasakladılar bir kentte , Hani nerde medeniyet?

• Rus düşmanlığı yok a düsmanlıgı b düsmanliği gerek var mı. Düsmanlık iyi degilki. Herkes dinini yaşayabilir. Onların sorunu diğerleri için. Yargılama hakkını bulmuyorum ben kendimde , Müslümanım. Ruslardan hoşlanıyorum. Elimizden geldiğince. Herkez yaşasın hayatını bence hesapları kendileri verecek. Biz başta kendimizi kendimize soralım. Hatalıyız kusurlarımız var. Herkes düzeltir İnşallah kusurlarını. Saygılar ve sevgiler bizlere yakışır

• @karengln ingiltere ise ii bak şeriat mahkemeleri var sert cıkmısım biraz evet kusura bakma

• hepsı etkendır o sıkların. zaten ahir zamanda, fitne bunların olacagı haber verıldı. sarkı sozlerıne bakarsanız cogu sırk ıcerıklıdır zaten.

0|2
    0|0
    • Keskinlikle Şarkı sözleri çok büyük etken insanları sapıklığa sürüklüyor , Ve Allahı anıyorlar bu haramdır

• evet.. ben ılahıye de karsıyım. Islamı yonden caız olan tek şey neşid dir.. o da muzıksız olur zaten. çalgıyla Allahın adını zıkretmek neyın kafası anlamıyorum..

• Aynen çalgıyla ilahi olmaz , Nesid çok severim Hebbit Kerrih , İslâmî bûşra , Saleel Sawarim kulağa inan. daha hoş. geliyor çalgılı müziklere göre.

• Abi islamdan soğutuyorlar nerede can acıtan bir şey var arkasından aşırı dindar biri çıkıyor dinle alakalı dini suistimal ederlerse sonuç bu olur

0|2
    0|0
  • Ateistlerin cogalmasi seni rahatsiz etmemeli. Kime ne zararimiz var anlamiyorum ki :D @MarkoPaşa890 zinayi dinsizler mi yapiyomus acep :D

1|1
    0|1
    • Dini çoğunluğu bir ülkede , dinsizlik artıyorsa bu bir alarmdır , Suçlular ise Edeb ve Ahlakı öğretmeyen Ailelerdir

• Dogrudur :D

• Okumaya, araştırmaya üşenip kolayı tercih eden bir nesil olduğumuzdan. Şıkkı da olmalıydı..

0|1
    0|0
  • Diziler şarkılar TVdeki ünlü kişilerin yaşam tarzı hayatta ki olumsuzluklar falan hep isyana sürüklüyor bence.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle C

0|1
    0|2
  • Hepsini gectim bunlarin , yilbasi telasi nedir arkadas ya

0|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu , ayeti desteklemek için birbiri ile ilgisiz ama mağara içinde kovan yapmış arıların çeşitli yerlerden çekiminin birleştirilmesi. Hadramevt ile alakası da yok ama , ulvileştirmek için buranın adının verilmesinin sebebi, Hz Muhammed 'in saklandığı ve kapısına örülen örümcek ağı sayesinde takipteki müşriklerden kurtulduğu mağaranın bulunduğu mevkiiye verilen ad'dır. Arı ve bal konusu ise Hz İbrahim 'in beslenmesi ile ilgilidir ve tek değil yanında süt de vardır, hatta bunları veren de insan parmaklarıdır.

Birincisi, arılar illa kovan içinde yerleşmez, ağaç kovuklarında , ısısı sabit taş oyuklarında, diğer canlılarca rahatsız edilemeyecek sarp kaya altlarında yuva yapabilir ve bal üretebilirler. Aynı hikaye yemen sedir balı için de söylenir. Yine mağarada yuvalanan arı konusu Artvin'de de vardır ama , konuşulan bunun ulvi değere bağlanması değil kalitesidir.

www.haber7.com/.../1112169-magarada-bulundu-kilosu-15-bin-tl

Senin sorun da komple bir kopyala yapıştır konusu.. Bu şekilde insanları dine davet etmeniz , başta kendinizin dürüst olmasını gerektirir. Böyle taklit düsturlar ile değil

0|1
    0|1
    • Kopyala Yapıştır sorusu değil merak etme.

Bizim daha bilmediğimiz keşfetmediğimiz mağaralarda belki de arılar tonlarca kilo bal üretmiştir , Arılar kendi kendine düşünüpte Mağaraya gidip bal yapalım demiyor , Arılara bal yapma özelliği veren ve koşullara uyum sağlaştıran Allah var.

• Kemal Ataturk kadar Peygamber Efendimizi , Anlatsaydılar daha Farklı bir nesil olurduk belkide.

Müslümanlar bu zamanlarda çok sapıttılar zaten , Bunun suçu İslam değil , insanlar sapkınlaştı.

• Soru arı özünden uzaklaştı iyice , sarmal spama gidiyor , kaldırılırsa da bu yüzden olabilir. Çünki uzatmaları xper için yapıyor halde görünüyorsun. Soru kalkarsa xperler de uçar biliyorsun, 2 günün boşa gider. Üstüne ikaz da gelir , gerek yok bu kadar konu sömürmene...

• bır dınsız dedıklerı hazretı muhammed dunyaya gelmıs en buyuk ınsandır dıyen ataturke bakacaksın.. sonra bırde allahın 99 sıfatı ustunde toplandı denıldıgı halde tövbe munafık demeyen dın tacaırı adama bakacaksın anlayacaksın..
    ıslam bu tacirlere bırakılmamalıdır..
    bakınız asırı ıslamcı oldugunu ıddıa eden boko haram teror orgutunun ust düzey gorevlısını yakalıyorlar.. ve dıyorlarkı bır kac namaz suresı oku! adam bılmıyor... kımkı ıslam adına rant pesındeyse allah onun belasını versın..

0|3
    0|0
    • İşte bunlar İslamın yaygınlaşmasını engellemek için Batının kurduğu örgütler. Çünkü İslam Avrupa da büyük bir şekilde yayılıyor , 50 sene sonra Hristiyanlardan daha fazla nüfusumuz olacaktı. Boko Haram lideri Ebu bekir şekau zaten her videosunda gülüyor , Kafası Güzelken video çekiyor.

• Bunlar ateist olacak nedenler değil ben araştırarak ve sorgulayarak oldum kuranı okudum hz muhammed dönemi filmlerini izledim dinlerin neden ortaya çıktığının sebebini araştırdım ancak boyle olunur ben ne sigara içki zinaya dokunmadim bile hayatımda onu yapanlar islamı bilmiyen sözde müslümanlar

0|1
    0|0
    • Yok saygım var herkesin inancı kendine , ama bir toplum kısa bir sürede nasıl bu hale geldi? Sapkınlıklar nasıl bu kadar arttı?

• Haberlerde görürsün kadın dövenlere katil zanlılarına ve suçlulara bak hepsi geçim sıkıntısı içinde ekonomik durumu kötü doğru duzgun işi olmayan adamlar doğru duzgun meslek sahibi olanlar iyi bir hayat yaşıyor tabi buda egitimle olur

• Türkiye de mi 5 milyonu geçmiş?

Cevapta özentilik. Zekanın geriye gitmesi vs vs

0|2
    0|0
  • C dedim yeterli cevap olucaktır

0|1
    0|0
  • ateist nüfusunun artması üniversite sayısının aşırı artmasından kaynaklanıyor :) buna yapacak bişe yok araştıran insan arttıkça insanlar dinden uzaklaşır.. bu bir sorun değil bence :D

0|1
    0|0
    • Tabii insanların inançlarına saygı duyulmalı ama Birden bire bu kadar artması nın sebebi ne acaba , Üniversite evet bir sebep ama daha önemli sebepler var , şıklardaki sebeplerde var.

• benden 5 yaş daha genç olduğun için şunları açıklamama izin ver.. Hükümetin din sömürüsü türkiyede arada sırada olan bişe önceki dönemlerde de aynı şey meydana geldi. Eskiden nuri alço filmleri vardı hülya avşarın oynadığı sekreter diye filmi vardı mesela benim hatırladıklarım bunlar. eskinin sapkın filmleri inan ki şuankilerden daha sapkındı.. şarkılara gelecek olursak şu an artık Nez gibileri çıkmıyor.. Aç youtubedan kliplerini izle istersen :)

• Doğrudur ama Bu hükümet dini çok sömürdü , İslamcılk adına , Ülke daha çok iyiye gitmesi lazımken, azıtıyor millet 😊

• Araştırma yapmayan, hazırcı, tüketici, okumayan, geçmişini öğrenmeyen bir toplum olma yolunda hızla koştuğumuz için

0|1
    0|0
  • şuna çok dikkat edin akp nin yetiştirdiği nesle çok dikkat edin

0|1
    0|0
  • Yıl ilerliyor, insanlar değişiyor, dünya değişiyor. herşey aynı kalmıyormuş. bunu anlıyoruz.

0|1
    0|0
  • türkiye müslüman ülke degil

0|1
    0|0
  • artsın hepsi kafir ve mal

0|2
    0|0
  • Tayyip der susarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...