Size de hiç böyle oluyor mu?

En çok da geceleri.. İnsanları düşünüp ağladığınız oluyor mu? Biz birazdan uyucaz ama aç çocuklar var, açlıktan uyuyamayan çocuklar var. Annesini özleyen yetimler var. Çocuğu olmayan kadınlar var..
Kim bilir bugün kaç kişi düşüncesiz kişiler yüzünden kırıldı, ağladı? Ya şu an ağrıdan uyuyamayan kaç kişi var Allah bilir. Kalp nakli bekleyen mi dersiniz, yarın olacağı ameliyattan korkan mı..

Keşke herkesin yarasına merhem olabilsek.. Keşke! Keşke kimse yalnız kalmasa, kimse ağlamasa mesela.. Birileri ağlıyor, birileri yalnız hissediyor, birileri açlıktan ÖLÜYOR. biz bencilce davranıyoruz.. Şimdi neye ağlayalım, onların çektiği acılara mı yoksa kendi düşüncesizliğimize mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cok merhametlisin. Guzel bisey ama bu kadar derine girme cikamazsn. Sen bu mesaji okudugunda bile kac kisi son nefesini icine doya doya cekip sonsuzluga ugurlaniyodur. Kader boyle.

1|0
    0|0
    • Haklısın. bir yandan da merhamet duygusu azalmasın istiyorum. Başımıza ne geliyorsa merhametsizlikten geliyor maalesef. Hem belki merhametli insanların ettikleri dualar birilerin mutluluğuna vesile olur?

• Tsk ederim xper 2 olmaya calisiyorum bu nasil bir sistemmis. Yeniyimde k. bakma :)

• estağfurullah sıkıntı yok :)

En İyi Kız Görüşü

• en çok neye ağladım diye sorsalar bunca iyilikten sonra neden bu kadar zulüm gördüm diye derdim herhalde. İnsanoğlunun herşey başına gelebilir ve ben şunu öğrendim bu hayatta; gittiğimiz yol ve seçtiğimiz arkadaşlar çok ama çok önemli çünkü düştüğünde bakmışsın ki, kimse yanında değil, meğerse hepsi iyi gün dostuymuş. Hele birde eş diye seçtiğimiz insan bize ayna, yol olmalı. Allah herkesi başka sınıyor ve herkese bir imtihan veriyor mühim olan, bu yolda doğru yürümek ve kimseyi ezmemek. Paylaşım için tşkler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç olmadı bana.

0|0
    0|0
  • Oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne yalan söyliyim kendi derdimden fırsat bulupta dışarıda kimler neler çekiyor düşünmüyorum.. ama oldu da problemli bir insan görürüm karşılaşırım benden yardım ister o zaman elimden geleni yapmaya çalışırım.. geceleri yapabildiğim tek şey benden daha kötü durumdakileri düşünüp şükretmek oluyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...