Kızlar, Hangi şampuanı tercih ediyorsunuz?

Elseve diye duydum ama hiç kullanmadım. Kullanmayı düşünüyorum. Head Shoulders hiç beğenmedim Elidor uzun zamanlardan beri kulandığım bir marka idare eder. Pantene de arada sırada kullanıyorum fena değil Siz peki hangi markaları tecih ediyosunuz

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Headand shoulders fomülünü değiştirdi bozdu işi.
    Elidor da normal işte aynı bildiğimiz elidor.
    Pantene çok kullanmadım ama iyi
    Elseve önerebilirim. Açık pembesi güzel (parlaklık ve yumuşaklık için) ama yeni çıkan altın rengi yağlandırıyor biraz.
    Dove ne kadar bakım yapıyor emin değilim ama acayip kokusu kalıyor. Yıkayana kadar güzel kokuyorsun :)
    Benim kepek için kullandığım reçeteyle satılan Ketoral adında bir şampuan var. Onu alabilirsin kepek için.

Saçlarım belimi geçiyor. Bütün markaları deneme fırsatım oldu. :) Saç uzmanları her 2ayda bir şampuan değiştirin diyor. Benim markalara yorumlarım bunlardı :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben pantene aquanın içine çam terebantin esansı koyuyorum saçlarım çok çabuk yağlandırıyor ama harika besliyor tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Elseve. Kremiyle birlikte kullan. Kokusu verdigi yumusaklik.. him miss:)

1|0
    0|0
  • Elseve kullanıyorum şu an ama head shoulders ı neden beğenmedin ki ben elmalısını çok beğeniyorum. Pantene kullanıyorum arada da

0|0
    0|0
    • Çok iyi temizliyor gibi geliyor bana sanki çabuk yağlandırıyo bide hoşuma gitmedi

• Elidor

0|0
    0|0
  • gliss

0|0
    0|0
  • nerdeyse hiçbir şampuanın faydasını görememiş ben gliss ve elsevi beğendim gliss biraz yağlandırabiliyo ancak

0|0
    0|0
  • Ben dove kullanıyorum ama arada sırada pantene kullanıyorum. Gayet memnunum Dove dan.

0|0
    0|0
  • loreal elseve

0|0
    0|0
  • Head shoulders

0|0
    0|0
  • Hacı Şakir

0|0
    0|0
  • Gliss Kur

0|0
    0|0
  • Gliss

0|0
    0|0
  • Head and shouldersden şaşmıyorum

0|0
    0|0
  • elıdor

0|0
    0|0
  • Zigavus

0|0
    0|0
  • Clear ın erkek için olanını kullanıyorum bazende head shoulders

0|0
    0|0
  • Urban

0|0
    0|0
  • Restorex

0|0
    0|0
  • lesoleil kullanıyordum saçımı kestirince pişman oldum restorex e geçtim ikiside iyi

0|0
    0|0
  • urban saçmı kuruttu, pantene çok çabuk yaglanma yaptı fakat parlaklık güzeldi, head sholders sertleştirip mat yaptı. Keraste şampuan kullananlar var denemedim ama şimdi onu kullanacagım..

0|0
    0|0
    • Çok pahalı değil mi o şampuan

• almadım daha malesef evet pahalı 75 80 arasında bende düşünme aşamasındayım daha..

• açıkçası şahsen ben bir şampuana 75 - 80 tl para vermem tabi ki sizin tercihiniz isterseniz alın. Onun yerine Elseve kullanılabilir Kerastase da lorealin markası çünkü

• Dove

0|0
    0|0
Yükleniyor...