Tanımadığım biriyle dertlesmek ona sırlarımı vermek istiyorum. Aslında ona suanki arkadaslarımdan cok daha fazla güvenirim. O sırları ne yapabilir ki kime söyleyebilir? Eğer gerçekten böyle biri varsa söylesin kız erkek hiç fark etmez ona dökülebileceğim biri varsa çıksın hemen ortaya çok lazımmm

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Merhaba instagram adresim yasinatasever10 burdan konusabiliriz benim de hic tanimadigim birine anlatacak cok hikayem verecegim birkac ögut var dilersen konusuruz , sadece arkadaslik yanlis anlasilmasin lutfen.

0|0
    0|0
  • Yalnızlığın dibine mi düştün ablacım sen? Tanımadığın insanın nesini dinleyeceksin, sevdiğin kişinin sözleri daha tatlıdır, yapma böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Saat 01:00 olmuş, ne dertleşmesi ya, yatıyom ben..

0|0
    0|0
  • Ben de senden farklı değilim ki bu konuda. Ama hep içime atıyorum. Dışarıdan görenler derdimi bilmiyor. Yüzüm gülse de kalbim hep ağlıyor. İyi senin yine anlatabilecek derdin var ben de o da yok anlatmaya kalksam anlatacak bir lisanım yok.

0|0
    0|0
    • Anlat, anlat ki rahatlayasın belki derdine bir çare bulunur

• Tahmin edeyim aşk acısı.. Yaşım küçük ama bende neler çektim neler gördüm bu hayatta. Hiç bir şey üzülmeye değmez. Geldik gidiyoruz baksana bir sene daha bitti zaman cabucak geçiyor. Bu hayatta mutlu ol, üzülme. Hayatını yaşa. Dertlerinide içine atma bir gün gelir birikirsin bir anda patlarsın. Çok kötü bişey tecrübe konusuyor 😂😂

• Benim acım asla gitmeyecek ve hüznü mezara kadar kalbimde olacak bir acı.

• Tavsiye verebilirim istersen

0|0
    0|0
  • Buyrun bakalim. Her zaman yazabilirsiniz bana

0|0
    0|0
  • Ben yoğum

0|0
    0|0
  • var da sen simdi güvenmezsin bize ama

0|0
    0|0
  • Yaz gelsin iki dedikodu yaparız fenamı olur ;-)

0|0
    0|0
  • Dert dinlemeyi severim

0|0
    0|0
  • sırrın ne kadar büyük olabilir ki sanki

0|0
    0|0
  • herbku yanlış anlıyosunuz ((

0|0
    0|0
  • Ben varım her zaman dinlemeye hazırım

0|0
    0|0
  • anlatınca rahatlayacak mısın?

0|0
    0|0
  • Bana soyle kız ☺

0|0
    0|0
  • Burdayım beklerim

0|0
    0|0
  • İyi bir dinleyiciyimdir. Nickim diğer sosyal medya hesaplarım ile aynı.
    Ne zaman istersen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni dinleyebilirim✌🏼️

0|0
    0|0
Yükleniyor...