Ergenlere beyin nakli yapacak uzaktan kumandalı bir cihaz yapacağım da yardım eder misiniz?

Aptal saptal sorulardan sürekli trollemek için uğraşanlardan sıkıldım artık da. Küçük bir yardıma ihtiyacım var. bir el atsanız?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sağlam beyinleri nereden bulacağını sanıyorsun? Tarlada beyin yetirmiyor ki?

0|0
    0|0
    • nasıl evlat yetiştiriyolar anlamıyorum artık. anası babası çocuklarının bu yaptıklarına nasıl izin veriyor anlamıyorum. onların yerinde ben olcam da babam bu yaptıklarını benim yapmama izin vercek he? odunu belime bir koyar 3 gün kalkamazdım yataktan.

• abi orası öyle de bir pazar günü çocuğunu alıp gidebileceğin bir yerler illa ki vardır. çocuk okula gidecek servise yazdıralım, gelecek servisle gelsin falan. çocuk hiç büyüyemiyor ki. hep kendi yaşıtlarının içinde. eve geldi mi de baba yorgun anne yorgun çocuk bilgisayar başında ne yaptığı belli değil. ben çocukken okula yürüyerek giderdim abi. hiç tanımadığım insanlara yol da tarif ettim saatin kaç olduğunu da söyledim kahveden gazoz da ısmarlattım. yaşıyorum. mutlu bir çocukluktu benimki. ben acıyorum onlara yaşayamıyolar diye. sokakta top oynarken düşerdik dizimiz kabuk bağlardı ağlardık tamam ama o maça devam ederdik. 3 gün sonra o kabuklu yere tekrar düşüp ağlayıp gene top oynardık. şimdi değil sokakta top oynayan çocuk, bacağındaki yara kabuk tutmuş bir çocuk bile kalmadı. düşe kalka büyüdük biz. onların sadece götleri kalkıyor. düşmezler inş. demekten başka bişey gelmiyor aklıma.

• Çok haklısın yorum, değerlendirme ve tespitlerinde...
      Gel biz şu beyin nakline büyüklerden başlayalım. :)

Yükleniyor...