Yurt disinda yasiyorum ve turkiyede ortamım pek yok, nasil ortam yapabilirimki?

her yaz yalovaya gidiyorum... ama ortamım yok... yalovada yaşayan kızlar var mı burda?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• o ortamı kendiniz oluşturabilirsiniz.. iletişim her zaman bunu kurmaya müsaittir.. sehir ve ya ülke olarak bakmayın.. düşünceler kişilik olguları aynı fikir ve yapıda olan insanlarla kurulur.. nerde yaşarsanız yaşayın bu böyledir..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ortalık malı yaparlar burada adamı müjde ar bir adres sordu gösterelimm ablaa dediler

0|0
    0|0
  • akrabaların yok mu

0|0
    0|0
    • Yakin akrabalarda yasitim yok ki :D uzak akrabalarla da pek gorusmuyoruz...

• eee evlerine gittiğiniz yalova da hiç mi anlaşabielceğin biri yok..

• benim halamoğulları da almanya da gelince benden 10 yaş büyüktür mesala anlaşırız takılırız..

• Bilmiyorum nasıl bir his başka bir ülkede yaşayıp daha sonra Türkiye'ye tatile gelmek... VAllahi ben Bursa'da 21 Senedir yaşıyorum 1-2 tane arkadaşım var koskoca dünya da :D

0|0
    0|0
    • Elimde olsa temelli giderim :D ulkemiz gibisi yok

• Yani evet orasi oyle hak veriyorum ama soyle bir denizin karsisinda cay icmek... diger taraftan 'taze taze simit varrr' diye bagiran simitci bile huzur veriyo insana...

• Canım kardeşim tabiki alıştığın ve özlediğin şeyler olacak ülkemizde... Ülkemiz çok güzel bir yer kesinlikle cennet ama şu an kaos ve terör var ülkemizde ve yakında büyük savaşlar olacak gibi duruyor. Ben insanlığın , saygının ve sevginin yüksek olduğu bir ülkede yaşamak istiyorum. Bu ülkede insanlara saygı yok , sevgi yok , hoşgörü yok , para var... Para varsa herşey var muamele var , sevgi var , kibar davranış var para yoksa aşşağılanma , ezilme , yerden yere vurulma... Yurt dışına giden ve ya oralarda yaşayan insanların söyledikleri toplumsal davranış biçimi çok hoşuma gidiyor. Dışarıya çıktığımda sinir olabileceğim bir sürü insan görmek sevgi yerine nefret oluşmasına sebep oluyor bir takım davranışlarından dolayı. Ben böyle bir yerde yaşamak istemiyorum açıkçası beton yığınlarının arasında , cahil insanlarla birlikte...

• yalovanın bütün erkek nüfusuna istemsiz davet verdin şu an hıaa :D :D

0|0
    0|0
  • gel ırken haber ver gezdırırım senı :D

0|0
    0|0
  • Yalova güzel değil bee
    Saroz a gel

0|0
    0|0
  • Yalovaya taşınmaya karar verdim bu dakka dan itibaren :) neden aceba

0|0