Eve alısmıs kedımı sokaga bırakmak zorunda kaldım :(?

kucuklukten beri besledigim kedimi sokaga bırakmak zorunda kaldım cunku sureklı bınanın dıs kapısına ınıp dısarı cıkmak istiyordu. kapıdan dısarı bakıp tekrar ıcerı giriyordu. bu sabah babamıse giderken babamı baya korkutmus bınanın dıs kapısında tuylerini felan kabartmıs. resmen beni dısarı cıkarın diyodu eve sıgmıyordu her zil caldıgında kapıya kosup bınanın dıs kapısından dısarı bakmak ıstıyodu. bizde gece kondulu orman alanı olan bir sokaga bıraktık kutusunu acar acmaz arkasına bile bakmadı zaten gitti. 2 sene besledım. sizce geri doner mi eve ya da neden eve sıgmadı süreklı bınaya ınmek istedi dısarda yapabilirmi

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kediler inanılmaz bir yön duygusuna sahiptir. SEnin evini kesin olarak biliyor gelmek isterse gelir. Benim amcamların bir kedisi vardı sepet ile sarkıtıyorlardı kediyi akşam miyavlıyordu sepeti sarkıtıp geri çekiyorlardı hiç kaçmadı :D Bir kez gelmiş ağzı yüzü kan tedavi ettirdiler felan sonra ne oldu bilmiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıda yaşayamaz ki ahh keşke birisine verseydin umarım bişey olmaz

1|0
    0|0
    • Umarım. Cok ani oldu vericek birini bulamadım

• Cok sıkılmıstı evden. kutuyu acar acmaz gitti zaten. binada bir sürü sıkayet geldi cocukları korkutuyor tırmalıyor diye. mahalleye inmiyordu sadece kapıdan ızliyordu korkuyordu arabalardan ama goturdugumuz yerde araba olmadıgı için gitti hmeen

• Ne kadar endişeli olduğunu anlayabiliyorum sakin ol tamam doğru bir şey değil yaptığın ama olan olmuş içini ferah tut

Erkekler Ne Diyor 3

• muhtemelen sadece üremek istedi. malesef uzun süre hayatta kalamaz

1|0
    0|0
    • Evet cunku cok kıbardı yemegi bile biz parcalayıp agzına verirdik. Coplerde yemek arıycagını hiç sanmıyorum

• Ya o dışarıda yaşayamaz ki barınağa ya da başka birine teslim etseydin internette evcil haycan arayanlar vardı.. ya da veterinerlere söyleseydin ahh...

1|0
    0|0
    • Cok acildi. Binada cocuklara felanda saldırmıs sıkayet gelince bizde acılen biyere bırakmak zorunda kaldık

• Eger gelirse bırakmıycam bıdaha yoklugu cok belli oluyor umarım gelebilir.

• Ahh umarım gelir.. içini ferah tut sen olan olmuş.. gelebilir.. yani çevreye falan haber salabilirsin fiziki özelliklerini bulurlar.. sonuçta lanet apartman sakinleri yüzünden olmuş bir olay bu..

• Geri doner o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Barnaga verseyin bari

1|0
    0|0
  • Neden kısırlaştırmadınız?

1|0
    0|0
    • Veterinere sorduk gerekır mı diye oda koltuklarınıza perdelerinize iseyıp iz bırakmıyorsa cok sanslısınız gerek yok dedi bizde yaptırmadık

• Disariya gitmesine engel olurdu o bence çok üzüldüm ya kediye

• Kendine eş istiyor olabilir

1|0
    0|0
  • Geri döner, eğer dönmüyorsa kaybolmuştur ya da ölmüştür.

1|0
    0|0
Yükleniyor...