Aileniz çok kötü olsa napardınız?

Sürekli sizden kusursuz olmanızı bekleyen hiçbir olumlu davranışınızı takdir etmeyen ama her kötü davranışınızda sizi yerin dibine sokan, kötü davranışınız olmadığında bile herşeyinizde bir kusur arayan, sürekli sizi başkalarıyla kıyaslayan, sizin gibi bir evladının olmamasını isteyen, bir aileniz olsa napardınız? O evi terkederdim gibi kolay şeyler demeyin olumlu şeyler söyleyin bunları diyen bu şekilde davranan birileriyle nasıl anlaşılır?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitesi hayali kurup birgün bu evden kurtulacagimi bilerek kendimi avutuyorum ara arada evden kaciyorum. Derslerime kendim icin degil annemden kurtulmak icin daha cok calisiyorum

1|0
    0|0
    • Evden kaçmak bir işe yaramaz

En İyi Kız Görüşü

• Ben oyleyim ama katlaniylrum ve benle anlasmak zor neseli disa donuk biriyim ama zaman gerekir samimi olmam icin ve guvendirmen biraz zor olur seninde gidecegini dusunur alismak istemez isin zor ama ona katlanman gerek uzuldugunde yaninda olman gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yalnız değilsin diyim sana :D

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum karşılaştığım kişilerin aileleri bu kadar kötü değil

• kimsenin gerçekte nasıl oldunu bilemezsin dışardan bakmakla olmaz

• silkerim böyle aileyi der çıkar giderim napıyım hıaa :D

0|0
    0|0
  • ya ailem olsun o bana yeter :(

0|0
    1|0
  • Dünya hayatı biter zaten çok sıkma canını.

0|0
    1|0
  • üniversiteye gidene kadar idare eder, üniversiteden sonra farklı şehire uçar, sonrasında da farklı bir şehirde iş hayatına atılır, ufaktan uzaklaşırsın. temiz.

0|0
    0|0
  • Pek muhattap olmazdım açıkçası.

0|0
    0|0
    • Sürekli aynı evin içindeykenmi? Bu pek mümkün değil

• Niye olmasın odan yok mu yemekten yemeğe çık.

• Odamın kapısını çalıyolarmı sorsana?

• onların istediği gibi bir olmayı dene. ya da olmasan bile kendi hayatını kurana kadar öyle davran.

0|0
    0|0
    • Kusursuz insan olur mu?

• Tüm karakteristik özelliklerimi değiştirmemi istiyolar ben heykel miyim?

• Yok artık okadar da değil olduğundan farklı bir kiişi olmanı istemeleri garip bence..

• öyle askere gitcem işte gelincede üniye atlıcam farklı ev falan olursa yoksa kafayı yerim

0|0
    0|0
  • seni kötü etkilediklerini onlara anlatman lazım ailen sonuçta

0|0
    0|0
    • Laf anlamıyolar

• Anlayışlı olmaları lazım ya anne baba sonuçta evlatlarını kendilerinden çok sever

• Allah kolaylık versin ne diyim onlara söz geçirecek bir aile büyüğü falan varsa onlarla konuş

Kızlar Ne Diyor 7

• Mümkün olduğunca iletişim kurmaktan kaçınırdım. Dediklerine kulaklarımı tıkardım. Çok zorlarsalar bir kaç bişey kırıp rahatlardım. Evlenene kadar sabret.

0|0
    0|0
    • İşte yapabildiğim tek şey zaten sabretmek.

• ailemi ölesiye sevdiğim için kendimi hep suçlardım..

0|0
    0|0
  • Son soruma cevap verebilir misiniz

0|0
    0|0
  • Ailemle konuşur bir orta yol bulmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Taklamak en doğrusu bu süreçten geçiyorum ve takmamayi tercih ediyorum ben neysem oyum bunu biliyorum ve geçiyorum

0|0
    0|0
    • Takmamaya çalışıyorum ama olmuyo artık

• Takma bunlara bunlar güzel şeyler... dua et suktetmek ailenle berabersin. Bunlara özenen çok insan var.

0|0
    0|0
  • Kendimi ispatlardim. Notlarimla, yetenegimle, param ve kariyerimle. Ayrica ispatlarken aldirmamis gibi yapardim

0|0
    0|0
    • Öyle yapmaya çalışıyorum ama çıldırıyorum

• Cildirma. Sabir. bir sure sessizles, geri donusun muhtesem olacak)) ama hic orali olma. Aldirma onlara

Yükleniyor...