Irak erkekleri ve aile yapısı hakkında bilgi sahibi olan var mı , aile ortamında kadına davranışları nasıldır?

Öyle kulakdan duyma bilgilerle cahiller görgüsüzler öyleler böyleler yazmayın. Mesela ben ıraklı birinden hoşlanıyorum bgün konuuyorduk bana dediki bizim ailelerde baba asla çalışmaz meselaa bu gibi bilgiler istiyorum var mı bilgi sahibi olan birileri

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek ülkesi ırak
    Kadın bir hiçtir gercek anlamda hictir !
    Kesinlkle karşi gelmesi izin almadan yatakta arksini dahi donmesi (eğer diğer hanimlariyla degilde ogece onunla yatıyorsa kocasi ) dahi yasaktır
    Dinen herşey günah diyerek kadını baskılamış bastrmış bir topluluktur
    Çalışmaz kadın erkekte yetişkin oğlu olunca calişmaz
    Erkek bol bol eş alır
    Kadınlar köleden hallicedir
    Söylediklerimde hiçbir abarti yok eksik var hatta

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalan söylüyor :)) arap erkekleri kadinlarini calistirmaz , benimde babam arap.

Adam zenginsin diye zarf atıyor iç guveyisi tarzı haha

0|0
    0|0
    • ne zengini be ikimizde garsonuz. yalan söylemiyor. oğulları çalışıyormuş baba çalışmaz mış

• Yaşlaninca elbet adamlar çalışmaz. babaları tembelse napalim")

• ekrem ıraklı mı

0|0
    0|0
  • Erkekler çalışmaz kadınlar ise aakşama kadar süslenir. Boş bir hayat yani Türk kültürüyle uzaktan yakından alakası yok.

0|0
    0|0
    • money nerden kazanılıyor o zmn

• Kizim olmadan asla ve piruze isimli kitaplar o cografya hakkinda bilgi verebilir.

0|0
    0|0
    • Kizim olmadan asla yasaklandı türkiyede
      Islam karşiti algilaniyormuş
      Ramazanda verilmişti en son sene 2000 falan dahada görmedim

• nasıl bir kitap olduuuğnu bilmediğim için neden yasaklanabilir tahmin yürütemiyorum. kitap karalama amaçlıda yazılmış olabilir.

• kopyası varsa kitabın sayfalarının fotosunu çekip gönderirmisin bana sana zhame t

• sizin babaniz damizlik mi diye sorsaydin :D

0|0
    0|0
    • ya oğullar çalışırmış baba çalışmazmış

• müslümanlar

0|0
    0|0
    • kültürel yapılarını soruyoruım. Mesela ailelerinde baba asla çalışmaz bu gibi özelliklerini.

• bakma öyle şeylere yok öyle bişiy arkadsım oturmuş ş orda eskiyi anlattıgına göre bize göre tuhaf yaşaıyorlar ama gercege göre müslüman yaşıyorlar yanı tuhaf olan biziz bide şii sunni ayrılıgı söz konusu orada

• hayatını karartırsın bak demedi deme

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...