Babamla siyasi görüş farklılığı yüzünden aramız uzun bir süredir çok bozuk, aramızı nası düzeltebilirim?

Aslında babamı seviyorum ama çok mesafeliyiz birbirimize karşı. Babam sosyalist biri ama ben kendim araştırarak kimsenin etkisinde kalmadan zıt görüş olan (bana göre sosyalizm Türkçülüğe uyarlanabilir nasyonal sosyalizm misali ama işte zıt gibi görünüyor) Türkçülüğü benimsedim. Lise1den bu yana aramız çok bozuk. Babama siyasetten dolayı hiç saygısızılık yapmadım yapmıyorum ama bazen düşüncelerimizi savunurken bana tavır alıyor, bu durumu nasıl düzeltebilirim?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Babanla siyaset konuşma , zıt görüşlü insanlar oturup siyaset konuşmamalı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanında bu konuyu açmayın hoşgörü ile onu da dinleyin

0|0
    0|0
  • Babanin yaninda sosyalist ayagina yatcan

0|0
    0|0
    • Hayır o beni böyle kabul etmeli

• Babamin uzulmesi butun siyasetlerden muhimdir benim icin. seni bilemem. gorusune saygiliym

• Sacma sapan şeyler aranizi bozmasin su yalan dünyada ne gerçek ki ne anlamlı sanki yalan işte Özür dile arayi düzelt kaybedince cok pişman olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alimden zalim zalimden alim doğar mış baba atadır kirma kalbini bunu bir ülkücü abin olarak yazıyorum.

0|0
    0|0
    • Hiç saygısızlık yapmıyorum ki zaten. Ben kırmıyorum kendi kırılıyor.

• Seni icini biliyor siyaset bir devlet meselesi degil elbette hakli bile olsa bazen susmak gerekir eger bir karşılıklı konusma oluyorsa

• Babanın yanında rol kesicen.

0|0
    0|0
    • Hayır o beni böyle kabul etmeli

• Nasyonel sosyalizm dediğin şey de ırkçılıktır, ha gel gör ki ben de o görüşteyim, herkes haketmez eşitliği.

0|0
    0|0
  • Helal olsun kardesim dogru bildigin yoldan git sen benim babamda küçükken Mhp mitinglerine gotururdu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...