Amazon kadınlarının varisleri olalım desem kimler katılır?

Tarihte Samsun'da Amazon kadınlarının yaşadığı söyleniyor. Bu kadınlar erkeklere olan nefretiyle bilinir.
Şu kısa bilgiyi de ekleyelim: "Amazonların köle olarak kullandığı erkekler Anadolu'da Zeus adında erkek bir baştanrının ortaya çıktığını duyar ve bununla böbürlenmeye başlarlar.[4] Öfkelenen Amazonlar o gece bütün erkekleri öldürür, çocukları ise sakat bırakırlar. Öldürdükleri erkeklerin cinsel organlarını anatanrıçaya sunan Amazonlar ülkelerine erkeklerin girmesini yasaklar."
Hoşuna giden, katılmak isteyen var mı hatunlar? :D

• Katılırım
    42% (8)12% (2)29% (10)Oy Ver
  • Tabi ki katılırım
    5% (1)12% (2)9% (3)Oy Ver
  • Katılmam
    53% (10)76% (12)62% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• erkeklere nefret duymak için bir sebep görmüyorum beraberce barış içinde yaşayabiliriz :D

1|1
    0|0
    • ben yobazları köle yapıp sömürmeyi hedefliyorum :D diğerleri de kral gibi yaşasın ^^

• :D :D teşekkürler

• barışçıl sahibelerde var :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Tuttuğunu koparan cinsten bu kadınlar 😂

1|0
    0|0
  • bu hikaye saçma olsada gel gerçeğini beraber yapalım beni kölen köpeğin yap :D

1|0
    0|1
  • kadinlari erkekleri 1 ayda oldurur belki. Erkegin olmadigi bir dunyada Sonra ne olur biliyor musun? kadinlar birbirini 1 gece de oldurur...

0|0
    0|0
  • komiksiniz be :)

0|0
    0|0
  • Nasıl ürüyorlar ! Saçmasapan kadınlar

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma be arkadaş :(

0|0
    0|0
  • Leylekler mi getiriyormuş onları

0|0
    0|0
    • her türlü amaç için köle erkekleri kullanıyorlardı demek ki ^^

• Aklımda hos olmayan sahneler canlandı :D Burada da bir sürü köle adayı varya.. Neyse...

• bir tane bulduk bile şimdiden :D

• Kendilerinin büyük hayranıyım lakin yaklaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Baban ve abinde köle olacak başka kadınlara

0|0
    0|0
  • Bende senin esirin olayım.

1|0
    0|0
    • Gönüllü köle demek :))

• Evett son derece kararlıyım burdaki cinsel sapkınlar gibi değil tam anlamı ile itaatkar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek gogusluler bir de daha iyi ok atabilmek icin goguslerini kesmisler dusunsene

0|0
    0|0
  • ok atacam diye meme kesemem. zaten kapitalizmin kölesiyim, bir de atatanrıçayla uğraşamam.

0|0
    0|0
  • katılmam

0|0
    0|0
  • Bu köle fantezisinide bir anlayamadım vardı bir arkadaşım çocuğu dövüyodum ağlıyodu ama hoşuna gidiyodu nası bir zevkse :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...