Yurt odamı değiştirmeli miyim?

üniversitede ilk yılım özel bir yurtta kalıyorum matematik okuyorum.. ilk odam 4 kişilikti oda arkadaşlarım ders çalışmadıkları gibi benide çalıştırmıyorlardı oda pis ve dağınık olduğu için 1 hafta önce 3 kişilik bir odaya geçtim.. yeni oda arkadaşlarımın ikiside kürt biri aynı zamanda alevi ders çalışabiliyorum odam temiz ve düzenli ama onlar kürt olduğu için bana sen türksün odamda kürt olmasını isterdim gibi sürekli türk olduğum için laf vuruyorlar.. aynı zamanda türk ama aynı sınıfta olduklarıı bir kız var kız biraz sorunlu olduğu için sürekli oda değiştiriyor dün 4. odasına taşındı bu odaya benim yerime geçmek istiyor ama ben ikinci döneme kadar oda değiştirmek istemiyorum bu yüzden bu kız bana düşman oldu.. ben ne yapacağım sınav öncesi moralimi bozuyorlar :( niye böyle oldu ben çok sosyal aktif biri deiğilim bu yüzden yakın olduğum biriside yok yeni odaya geçsem 2 kişilik oda olsa kızla anlaşamasam yne aynı sorun olacak ne yapacağım ben:(

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar arasinda bu anlasmazliklar cok oluyo nedendir bikinmez. Kendini ezdirme kimseye ozguvenini toparlamaya calis, 2. Donemde baska odaya gec benden tavsiye

0|0
    0|0
    • ya ben sessizim biraz kimseyle kötü olmayayım düşündesindeyim.. bir anda herkesle aşırı samimiyet kuramam daha 3 ay oldu bana göre şimdiden aşırı samimiyet yanlış geliyor

• Bende oyleydim sessizdim ama cabaladim ve bu huyumdan sıyrıldim sende basarabilirsin umudunu kaybetme cabala

• benkimseyle kavga etmek istemiyorum.. ilk yıl zorda diğer yıllar ne yapacam..

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeni odaya geç dua et

0|0
    0|0
    • ya daha kötü olursa

• Hayr ama çocukken de boya müzik resim gibi şeylere ilgim yoktu o yüzden

• hmm belki bundan sonra ilgin olacak :D dene dene çok seveceksin :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...