Zamanında kırdığınız insandan özür dilemek hatamıdır? ben hata olduğunu farkettim?

neden dersiniz yalvarıyorsunuz özür diliyorsunuz hatalarınızı tek tek itiraf ediyorsunuz... o kişiye yaranmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ve sonunda kullanılıyorsunuz bence bir kişiyle aranızda ipler koptuysa bırakın kopuk kalsın sonra insanı oynatıyorlar evet bir ra psikolojim bozuktu üstelik kalbini kırdıklaım benimde zamanında kalbimi kırmıştı ama ben tabi iyi niyetliydim bişey yapmadım... sonra bu hatırladıklarım çok koydu bana bende hepsine psikolojik baskı uyguladım ama bu insanlar benim gşbş hatalarını farkedecek kadar alçak gönüllü değillermiş sanırım manyak gibi özür diledim affedildim bu seferde soytarı gibi oynuyorlar benle bir dışlıyorlar bir normal davranıyorlar ben şimdi napıyım bu insanları hayatımdan çıkaramamda biri kuzenim bir kardeşim... ne kadar aramı düzeltmeye çalışsamda olmadı sanki uzaktan bakıp şu ezik halimle dalga geçiyorlar... sevdiklerimi bir araya getirmek istedim oldu sandım ama olmamış...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• diledim kabul etmedı kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...