23 yaşında üniversiteye başlanır mı :'( ?

Ben üni terkim bazı nedenlerden bıraktım 93 doğumluyum şimdi ygs lys hazırlanmak istiyorum az kaldı ama istediğim yere rahat girerim diye düşünüyorum. Ama yaş konusu kafama takılıyor 4 senelik mühendislik yazacağım tabi kazanırsam sizce olur mu belki biyandan çalışabilirimde okul durumuna bağlı?

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

• bunun kötü olduğunun farkındayım bende 20 yaşında başlıcam bende mühendisliği bıraktım :) yalnız şunu söylemeliyim ki 30 yaşına geldiğinde sürünmek istemezsin. Artık insnaların çoğu 28-29 yaşlarında evleniyorlar. Bunları düşünürsek o yaşa geldiğinde avantajlı olucaksın. Hayatın boyunca pişmanlık yaşama. Şimdi istediğin yer olmazsa seneye hazırlan ve mutlaka git. Bu işin sonrasıda var ilerde ezilmektense şimdi kendini biraz kötü hisset ama zaten orda yaşları büyük olan bir sürü kişi oluyor. Olacakta sen önüne bak.

0|1
    0|0
    • haklısın bende aynısını düşünüyorum ilerisi için şart şimdi azim de geldi teşekkürler yorumun için :)

• teşekkürler aslında senin normal sayılır 20 çok değil ama dediğin gibi çevre baskısı falan da oluyor şimdi en iyisi başlamak sene uzatmadan 4 senede bitirmek sanada başarılar :)

• benim çevremde hep ilk yıldan gittiler sene kaybeden en fazla 1 yıl bu sebeple sıkıntılı oldu yoksa 20 yaşında başlayanda çokta işte :)

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş konusunu hiç kafana takma kardeşim. Sen hedefini koy çalış kazan başarılı ol. Gerisi gelir Allahın izniyle. çok fazla büyük değilsin. Bir bilsen kaç yaşımda adamlar var. Moralini bozma hedefine ulaş sen güzel kardeşim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 43 gibi konuşmuşsun :D git oku

0|0
    0|0
  • Başlanır elbette.

0|0
    0|0
  • Tabiki sorun olmaz daha yolun basındasın

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey için geç değildir.👍

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme, ne insanlar var üniversitede hazırlık okuyup kalan bölümde kalan üniversiteyi 10 yılda bitiren. ya da normal bir şekilde bitirip yüksek lisans yapan. bence yaşın gayet iyi umarım kazanır ve okursun. ben de mühendislik okuyorum hangi mühendisliği istiyorsun?

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) elektrik elektronik müh düşünüyorum temelim var birazda

• o zaman başarılar diliyorum

• Ben 21 yaşında başladım

0|0
    0|0
  • yo normal yaş okumanın yaşı yok

0|0
    0|0
  • okumanin yasi yok tabiki neden olmasin? ne muhendisligi dusunuyosun

0|0
    0|0
  • Bizim sınıfta evli 25 yaşında bir kadın var yaşı dert etmemelisin.

0|0
    0|0
  • 89 doğumluyum eğitim fakültesi mezunuyum. 1 yıl hakkaride öğretmenlik yaptım hosuma gitmedi ve buyıl hazırlanıp tekrar okumak isitoyrum. hiçbirsey için geç değil

0|0
    0|0
  • başlanır geç olsun nolacak kafaya takma bu kadar

0|0
    0|0
  • 23 normal okumanın yaşı olmaz benim sınıfta evli çocuklu ablalar vardı ya

0|0
    0|0
  • adamlar 40 yaşında kala kala ilerliyo senin 23 yaşında üniversiteye girmen kimseye koymaz aga ;) :D

0|0
    0|0
  • Başlanır tabi neden başlanmasın benim arkadaşımın babası 38 yaşında tekrar başlayıp bitirdi okulundan atılmıştı sonra tekrar devam etti. Azimli sıçan duvarı delermiş. Azimli sıçan olman dileğiyle 😊😊😄😄

0|0
    0|0
    • teşekkürler bende de azim var :D

• Okumanın yaşı yok. Annem 2. üniversiteyi okuyor mesela.

0|0
    0|0
  • Bence yas sorun degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• saçma saçma konuşma be hocam. bizim fakultede 42 yaşında biri var daha üni 1 :D adalet okuyor. Bende bu sene tekrar hazırlanıyorum düzgün bir yere gireceğim 4 senelik :)

0|1
    0|0
  • bir tanıdığım 63 yaşında hukuk fakültesini bitirdi ;)

0|0
    0|0
    • ömür bitmiş ama kafası basmamış okulların kapitalizme modern köle hazırladığını. ilginç bir kişilikmiş :)

• yaşını göstermiyosan sorun yok kanks.
    ben 24-25 yaşında askerliğimi yaptım, herkes beni kendilerinden ufak zannediyordu, ben de çaktırmıyodum :D
    tabi son 2 senedir yaşımı göstermeye başladım orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Başla biladerim bende 93 lüyüm. DGS ile geçiş yaptım.
    Bitecek ünv 25 26 yaşında.

Ve sınıftımda +25 çok adam var.

0|0
    0|0
  • Allah yolunu bahtini acik etsin git oku. Kimseyi dusunme. Zaten o univ. den iceri girince neleri var gorursun haline sukredersin:)

0|0
    0|0
  • 30 yaşına gireceğim Ailem hala oku diyor bana, evet desem işimi gücümü bıraktırıp üniversiteye gönderirler.
    Okumanın yaşı yok

0|0
    0|0
  • 27 yasında mesleğine kavuşacak sin çok geç ama gerçekten istiyorsan vazgeçme derim

0|0
    0|0
  • Babam gecenlerde okuduğun okulu bırak bidaha kutayım seni dedi 4. Sınıftayken hazırlık bile okumuştum yasımda senden büyük

0|0
    0|0
  • 23 ne ben gecen sene basladim sinifta 45 yasında adam vardı

0|0
    0|0
  • Okumanin yasi yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...