Kapat

Diğer toplumlar Türk'leri nasıl bilir?

Diğer ülkeler Türkiyeyi nasıl bilir ya da bilir mi?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok ülke gezdim Çok sevenede rastladım çok nefret edenede. özelikle

0|0
    0|0
    • Kimler nefret ediyor mesela

• Onlar sevmiyor diye sevmiyor değilim ben sömürgesi olan hiç bir toplumu sevmem

• düşünen çok güzel.. evet sömürge kısmına gelirsek asya kıtasını ruslar sömürüyor her ülkede rusça ana dil gibi kullanıyor sadece molistan hariç orada kendi diller var.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Cesur korkusuz

2|1
    2|1
  • her belgesellerinde ortadoğu ülkeleri gibi gösteriyolar, sakallı bıyıklı dedeleri amcaları çekiyolar çarşaflı teyzeleri onlara lafım yokda o ortadoğu ülkesi gibi lanse ediyolar

0|1
    0|0
    • Bu öyle gördükleri anlamına mı gelir yoksa öyle göstermeye çalıştıkları anlamına mı?

• öyle göstermeye çalışıyolar , İstanbul belgeselinde görmüştüm bunları kapalı çarşı sanki bir arap ülkesi gibi lanse ediliyodu oysa İstanbul ordan ibaret değil modern çizgilerde çok yaygın

• Alçaklar :@

• berbat bir imajımız var.

0|1
    0|0
  • Kezban. Kıskanc

2|1
    0|0
  • hepsı dusman bıze kanks

0|1
    0|0
  • Çoğu bilmez bilenlerde araplar gibi bilir.

0|1
    0|0
  • barbar

0|1
    0|0
  • Barbar - Arap.

1|1
    0|0
  • 300 400 den fazla toplum var hepsını tek tek sayimmi yoksa ortalamasını alıp saglamamı yapım

0|1
    0|0
  • Italyan arkadasimin italyada turkler hakkinda meshur olan bir sozu soyledigini hatirliyorum.. sen yorumunu kendin yap:
    Fight like Turkish, Eat like Turkish, f*ck like Turkish..

0|1
    0|0
  • Sen önce kendini bil. Bırak başkası seni bilmesin. :)

0|1
    0|0
  • 3. Sınıf dünya ülkesi olduğumuzu herkes biliyor...

0|1
    0|0
  • Azeri olarak biz çok seviyoruz. 5 yıldır Türkiyede yaşıyorum. Çok sevdiğim arkadaşlarım var. Sadece kızların çok sigara içmesini sevmiyorum.

0|0
    0|1
  • Cesur, korkusuz, tehlikeli, gaddar.

0|0
    1|1
  • cesur

0|0
    1|1
  • Hepsi g*t korkusundan nasıl kötüleyeceğini bilemez.

0|0
    0|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• barbar misafirperver yine barbar erkekleri yılışık rusyada terörcü ve özündne iyi insanlar olarak bılınırlermişş :D

0|1
    0|0
  • Dedeler iyi bilir

0|0
    0|1
  • Bir Rus olarak diyorum sevilmezler

0|1
    2|0
  • Yobaz barbar kadınları kıskanç çirkin ama çok iyi yemek yapan ve anne olabilen çok çocuk doğuran erkekleri yakışıklı kıllı bıyıklı ve kıskanç ve cinselliğe çok düşkün biliniyoruz bire bir şahid oldumj ordan biliyorum onlarda haklı

0|1
    0|0
  • Bazıları hiç bişey bilmiyor bir çoğusu osmanlıdan dolayı sevmiyor. Barbar olduğumuzu düşünüyorlar

0|1
    0|0
  • İşlerine geldiği gibi biliyorlar!!!

0|0
    0|1
  • Kiskanc olarak gorurler

0|0
    0|1
  • İyi bilirler

0|0
    0|1
  • Amerikada pek bilinmiyor.