Çok hayalperest olsanız ve gercekler hep hayalinizden farklı olsa, kafanızdaki sesleri susturamayp hep ağlasanıznaprdnz?

Algılarınızda bir sorun olsa insanları hayalinizdeki gibi algılasanız ve hep farklı cıksalar napardınız? her kendiniz oldugunuzda insanlar sizi oldugunuz gibi kabul etmese surekli önyargılı yaklaşsa ve sürekli kalp kırmamak icin kendi kalbinizi kırsanız napardınız? hayallerinizi öldüremiyorsanız ama hayalleriniz sizi öldürüyorsa?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayal benim düşlerim kimine , çıksada hayal benim çıkmasada sizene , ben varsam varlar ben yok hiç bir şey yok bir gidin hele

0|0
    0|0
    • Öyle tabi de. insanın hayalleri onu bitiren bir canavara dönüsüyorsa orda kesmek gerekmez mi

• Hayali yaşayınca da kesilir ki hem de kesilme zamanını bilemezsin

• Teflon ütümü bu garanti kapsamı olsun hayalin yani hayatın.. Ne olsun sonsuz istekler bitmesinmi , Ölmek çok acayip bir lüks ne hoş bir olay bir anda kopuyorsun :) ya ölmeyecekler ne yapsın. Bence acı tatlı yaşayıp gitmeli hatasıda benim Hatasız olanıda zaten başka da ben yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• Boyle yasamaya devam ederdim hayalleri mantik zihin hisler gibi saglam dusunceler olusturur ama insanlar et kafalilar onlarn yuzunden hayallerimden vazgecemem.

0|0
    1|0
    • Ya yanlıslikla begenmeme tusuna bastım sanırım ben yeniyim de acemiyim kusura bakma :D hayalleri mantıklar olusturursa insanoglu hislerinde neden yanılır? Hislerimizin ve hayallerimizin azıcık olsun baglantisi yok mudur?

• Onlar insanken neden zebani olmayı seçerler ki : :/ olmuyo mu kardes kardeş kalp kırmadan yaşasak? Siz kaç yaşındasınız acaba?

• 34 yok kardes kardes olmaz. cunku turlerimiz farklidir. insan bir maskedir atinda cesitli hayvanlar gizlidir. Bu ciwarda fare ruhlular coktur kendini kurnaz oldugunu iddia edip basit kunazliklar yaparlar. habuki o dusunmeden sen zaten yapacagini hissedersin sadece dersin adi canim sendemi oda derki evet bende

• bir an evvel gerçeklerle yüzleşip oyunu kuralına göre oynamaya başlardım

1|0
    0|0
    • Mesela birine sarılmak istiyorum ama haram diye bunu yapmıyorum. zaten platonik bir aşığım. gerceklerle yuzlestigimde aldigim cevap 'seninle konusmak istemiyorum' oldu.

• Cok teşekkür ederim görüşleriniz için.

• rica ederim

• Artık yeter deyip buyur ve gerçeklere donerdım.

0|0
    0|0
  • Dışarda şeffaf, evde ise mavi huni takardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...