Neden değersiz hissederiz?

Kendinizi değersiz hissetmenize neden olan şeyler nelerdir? Hangi hareketler, sözcükler, cümleler sizi değersiz hissettirir?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü 1 tane yok bizden :D milyarlarca insan var

1|0
    0|0
    • Aslında herkesten 1 tane var

• Eig hak ettin :)) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• Onemsedigim kisilerden duyduklarim

1|0
    0|0
  • Hic degersiz hissetmedim de cok iyi hissettirir. Dusmani kendi silahiyla vurmayi cok severim. Mesela turk milliyetcisine turk beyinli ya da turk oglu turk derim bir daha kendine gelemez. Bu her irk icin boyle devam eder. Aa soylede bir sey var irkin arkasina saklanan tiplerkufurden baska birsey bilmezler cahillerle tartisa kimin cahil oldugu belli olmaz

0|0
    0|0
  • İlgisizlik herhalde , yani sevdiklerimden ilgi göremeyince bu şekilde hissederim

1|0
    0|0
  • değersiz hissetmek = deprasyon. Kendimizi değersiz hissediyorsak bu biraz çevrenin hatası birazda kendi hatamız. Kırmamak adına bazı çizgileri geçmesine izin veriyoruz insanların , verdikçe daha çok sınır ihlal ediliyor ve tepenize çıkılıyor. Zor bu insanoğluyla uğraşmak.

0|0
    0|0
  • Çünkü aslında bir et parçasıyız.

0|0
    0|0
  • insanların bize karşı davranışlarından...

0|0
    0|0
  • bir namazları aksattığımda değersiz hissediyorum :( :(

0|0
    0|0
  • İnsanların soylediklerini pek takmam ama bir an duraksayıp neden bu kadar çaba diye kendime sorunca çok kötü oluyorum bee

0|0
    0|0
  • Degerli hissediorum

0|0
    0|0
  • İnsan kıymetini bilenin yanında değerlidir.

0|0
    0|0
  • Hep bu sorun var millette

0|0
    0|0
  • bir an için, insanın içine öyle bir şey gelir niyeyse.

0|0
    0|0
  • Yardımsever olmak değersiz hissettirir.

0|0
    0|0
  • hissetmem hiç

0|0
    0|0
  • insanlar arasındaki eşitslzlik
    değersiz kılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dediğinin dinlenmemesi öyle hissettirir

1|0
    0|0
  • Ben mukemmeliyetci oldugum icin genelde beklentim de yuksek ve en ufak olumsuz sey kendimi degersiz hissettirebiliyor.

1|0
    0|0
  • Her şey siradanlasijca bir aksiyon olmayınca ya da oturup düşününce bir değerlendirme yapınca görüyorsun ki sen çok değer vermişsin karşı taraftan senin verdiğini görmeyince öyle oluyor bjr güzel söz yeter halbuki

1|0
    0|0
  • degersiz hissetmiyorum ki

1|0
    0|0
  • Toplumun genel ahlak anlayışı ve devletin koyduğu yasalar değersiz hissetmemize neden olur

0|0
    0|0
    • Biraz geniş kapsamlı bir yanıt oldu

• Sanırım haklısın. sevilmek için uğraşıyoruz çoğumuz

• Gerçek sevgi, sen olduğun için yaratan aşkına ötürü sevmek aslında da işte dünya derken görmüyoruz bunu

• Görülmezlikten gelmek..

0|0
    0|0
  • Deger gormek istedigimkisiden deger gormezsem degersiz hissederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...