Kendimle konuşuyorum. Tuhaf mıdır?

Merhaba arkadaşlar.21 yaşındayım. Kekemeyim fazla arkadaşım yok kız arkadaşım yok maddi durumumuz kötü. Evden nerdeyse hiç dışarı çıkmam. Evde fazla konuşmam kimseyle. Ama bazen kendi kendimle konuştuğum çok oluyor. O an atıyorum yarın okul varsa okuldaki arkadaşlar ile böyle böyle konuşucam diye hazırlık yapar gibi konuşuyorum. Bazen siirlendiim olayları kendi kendime değerlendiriyorum. Aklıma komik birşey gelince gülüyorum. Bu herkeste olan birşey midir , yalnızlıktan mıdır, yoksa bir uzmandan yardım almalımıyım?

Güncellemeler:
Güncell

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana cok icten bisey soyliyim mi? Gercekten icini rahtlatmak icin soylemiyorum ama bana kekeme olan cogu erkek cok cekici gelir ciddiyim. Sen pskolojil olarak etkilemissin kendini ama boyle bsey yapmana gerek yok. Canini sikma hersey ondan sonra duzelir kasma kendini

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim düşüncelerin için fakat kekemeler sempatik iyenlerde acıdığı için diyor gibime geliyor. Dertleşeceğim fazla arkadaşım olmadığı içindir belki de bu.

• Sacmalama. Acincak neyin var? Sakat misin engelli misin neyine aciyalim. Kekemelik de pelteklik veya r leri soyleyememe gibi bsey bence. Cok da yakışıyo. Bu benim fikrim yalnzca

• Yok gayet normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...