Ailesiyle sorunlu olanlar toplansın?

arkadaslar kendımı bıldım bıleli hep ailemle aram acıktır, senı baskasıyla kıyaslarlar, yaptıgını begenmezler, yas ılerleyınce elinizde olmaz, iş bulamaz ısenız bır nevi yuk durumunda olursunuz.. ve ne yaparsam yapayım herzaman kızılacak bırseyler bulunur.. var mı benım gibi arkadaslar?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• küçükken ailem bana çok sorun çıkarırdı bazen haklı çoğu zaman haksız. Çok bekledim tavırları değişsin diye ama olmadı. Şimdi 19 yaşındayım annem ve babam geçmişe göre çok daha iyiler sanırım onlarda hatalaırnı görmeye başladılar. Ama benim içim soğudu. Affetmek istemiyorum affedesim gelmiyor çünkü çok kötü bir şey yaşamadım ama yaşaıdklarım bana ağır geldi. Geriye dönünce üzüldüğüm, kırıldığım, ağladığım bir sürü günüm var. Öyle mutlu geçirdiğim az. Şimdide bana çok soğuksun diyorlar yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanki bu bizim yaslarin sorunu evde artik goze cok batiyoruz yas cahit sitki taranciyi bile oldurdu biz daha e vlenmedik

1|0
    0|0
    • sorma ya.. nasip kısmet dıyorum ama takınca takılıyor

• evet elde değil hatta bazen psikolojim çok aştüst oluyor evin içinde. bu yaşta bebek gibi muamele görüyoruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...