Neden herkes bu kadar kötü oldu?

Merhaba arkadaşlarım abilerim ablalarım kardeşlerim

Şöyle bir baktım da Yaşadıgımız güzel ülkemiz neden bu kadar kötü oldu? . İnsanlık Egoist, Bencillik, aldatmalar dolu neden? . Zaman çok hızlı akıyor. Farkındamısınız bu satırları okumak öncesindede bir zaman geçti. Peki Neden ülkemiz bu kadar kötüleşti. Etrafıma bakıyorum Saçmalıklar birbirini kovalıyor. Artık aldatma popülerlikten mi sayılıyor artık. Arkadaşlar bu kadarda fazla degil mi sizce en yakın arkadaşlarımın 2-3 sevgilisi var. Zamane gençlik diyip kendimizi avutmamalıyız Ben Amerikayıda gördüm yaşadımda Avrupayıda. İnanın birisine hoşlandıgını söylediginde İnanın benim sevgilim var diyebiliyorlar. Ama bizim ülkemizde artık bu olmuyor. Erkekler kızları araç olarak görüyor sözüm bitmedi durun bundan dahada kötüsü oluyor / olucak inanıyorum ; Kızlarda bunu amaç olarak görmeye başladı. Hayatınızı nereye kadar yaşayacaksınız? Lütfen bu kadar acımasız olmayın.

Konular görüyorum Ortada evlenicek kız/erkek kalmadı diye Hemen altta tanısalım mı bende öyleyim edelim mi...

Arkadaşlar bunları görünce gülüyorum Ülkemizin manevi degerlerini neden korumuyoruz. Tamam zaman degişti istediginizi yapmakta özgürsünüz Neden yüzsüz gibi bunu heryerde anlatmayın bari. Güzel ülkemin güzel insanları yazık.

kısa not : Aldatılmadım / sevgili eş de aramıyorum / birileriyle tanışmakta istemiyorum / ayrılık felanda yaşamadım

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• İslamiyetten uzaklaşdık kardeşim başka sebebi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...