Bugün adamın birine vurdum haksız mıyım😠😡😤👿👊💪?

1 saat otobüs bekledik soğukta neticemiz dona dona. Gelmedi gelen de dolu geldi almadı. Sonunda bir tane geldi tam binelim derken adamın biri sıraya kaynak yaptı.2 kız seslendi sıra var diye duymazdan geldi. Sonra ben dokundum sıra var dedim yine takmadı. En son sırtına vurdum sen hayırdır ya diye bağırdım rezil ettim ama resmen haksızlıktı.Çok mu abartmışım😡👿?

0|0
20|42

En İyi Erkek Görüşü

• Sırasına sahip çıkan kızları sesi olan koca yürekli kadın seni. Sanada aferim.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her türlü haklısın sıra varsa uyması gerekir ama ya adam sağırsa? vurman gerekmiyordu bence..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 41

• Çok iyi yapmışsın barzoya resmen akıl sahibi olan h*yvan kaynıyo memleket gorilden farkları yok gorilde sabah karnını doyuruyo öğlene kadar yiyecek arıyo çalışır gibi sonra öğle güneşinde dinleniyo çiftleşiyo

0|0
    0|0
  • haklı bir patlama yaşamışsın herkez senin gibi yapsa emin ol bu toplum baya baya bir adam olurdu. Ama sen sakın benim gazıma gelip boyle şeylerı abartma bellı olmaz bır gun bır boksore catarsın :D

0|0
    0|0
    • İsterse rocky olsun isterse cumhurbaşkanı olsun orada bir sıra bir kural varsa uymak zorunda arkadaş.

• Helal be dostum vallaha senin dogurdugun cocuktan bu vatana hayır gelir.

• hakkınız arayında bağırmaya ne gerek var.. . sonra başka bişi oluyor sanıcaklar adamı pata küte indircekler :s

0|0
    0|0
    • Hayır 3-4 defa sıra var sıra var dedik affedersin sklemedi yani. Sonunda sinirlendim ben de.

• İyi yapmışınız da :d ben 250 300 kişiye kaynak yapmıştım. neyse gene de haklısınız siz. s

• Bence en iyisini yapmışsın cinsel ayrımcılığa karşıyım her yerde

0|0
    0|0
  • Haklı olduğunu düşünüyorum.
    Hakkınızı, her zaman savunun.

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık

0|0
    0|0
  • Delikanlı kız. Sen de her şey mevcut. Bu ana kadar ki yaklaşımlarından böyle bir şey yapmandan dolayı şaşırmadım. Haksızlığa ses ver böyle işte bravo tuttum seni.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Haklısın tosun helal

0|0
    0|0
  • iyi etmişsin, birde tekme ataymışsın tam olurmuş :)

0|0
    0|0
  • herkes böyle yapsa kuzu gıbı olur mıllet ne guzel

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissin 👍

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın. Öyle hadsizlere haddini bildirmek gerekir. :)

0|0
    0|0
  • Yo en iyisi

1|0
    0|0
  • Sen hayirdir ya demek te nedir ergen gibi. Anlamli bisey bari soyleseydin. Orda olsam igrenirdim senden de adamdan da.

0|0
    0|0
  • Atarlı genc

0|0
    0|0
  • Yok ya iyi yapmışsın cesaretini taktir ettim :D

0|0
    0|0
  • O adam yaşlı miydi genelde hep kaynak yaparlar da :D

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • Ben akp ye oy verdim sıra beklemem demedi mi?

0|0
    0|0
  • helal kız sana

0|0
    0|0
  • çok abartmışsın o ne ya :D

0|0
    0|0
    • Banane kimseye hakkımı yedirmem.

• ben de hakkımı yedirtmem de sen haklıyken haksız konuma düşmüşsün böyle yapınca :) keşke vurmadan bağırsaydın

• Kaç kere seslendik duymazdan geldi sonra ben yavaşça dokundum sıra var diye yine umursamadı hiç kusura bakmasın.

• aferin tebrik ediyorum seni devam et böyle.

0|0
    0|0
  • bu dolmuşlara senin gibi bir kadın lazım helal olsun koca yürekli bayan

0|0
    0|0
  • Adamsin

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın, böyle tepkiler vermezsek toplum olarak bir yere varamayız. Peki hangi hat?

0|0
    0|0
  • Eğer anlattığın gibi sıraya kaynak yaptıysa AZ BİLE YAPMIŞSIN şahsen senin verdiğin tepkiyi veremezdim

0|0
    0|0
  • Eline Sağlık Ellerin Dert Görmesin İnşallah Bazı İnsanlar Vardır Sadece Dayaktan Anlarlar Sende Ona Dersini Vermişsin

0|0
    0|0
  • Hakli isen vuracasin o beyinsizde sadece bu dildn anlar sayende hayatinda ilk defa birbok ogrendi

0|0
    0|0
  • Ben bile sinirlendim buradan, iyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

• www.ozanilginoglu.com/.../...liyoruz-2-620x350.jpg kesinlikle çook iyi yapmışsın :D

0|1
    0|1
  • Atara atar gidere gider

0|0
    0|1
  • Ben olsam bir saat daha donar, ama yaptığını yapmazdım.

1|1
    0|0
    • Hastayım zaten orada donmuşum elin görgüsüz öküzü yüzünden daha da hastalanmayı göze alamazdım😕

• Bende olsaydım senin yaptığının aynısını yapardım ben orda soğuktan donayım biri gelsin sıraya kaynak yapsın olur mu öyle şey ya.

0|0
    0|0
  • Yok yok cok iyi yapmışsın oh olsun ona beter olsun millet bekliyo onun gibi mallar sıraya giriyo ya en sinir oldugum sey

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|1
  • asil onu almicaktiniz birakip gidicektiniz bak arkadaşım ya duusncesiz bu tipler magazada da oluyo cilldiriyom resmen

0|0
    0|0
  • haklısın tabi... adamın anladığı dilden konuşmuşsun

0|0
    0|1
  • İyi yapmissin sende kendimi görüyorum 😂😂

0|0
    0|1
  • İyi yapmışsın :D

0|0
    0|1
  • İyi yapmışsın :D

0|0
    0|1
  • Biraz abartmışsın :)

0|0
    0|1
  • Oha bayıldım :) bazen bende hızımı alamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|1
  • bence gayet iyi yapmışsın.. saygısızlık yaptığı

0|0
    0|1
  • Az bile yapmissin