Artık Nedense Ümitisizim Bu Konularda?

Yaşım 27, Ocakta 28 Olacam. Bu Yaşıma Kadar Çok Kızla Çıktım Hiç Biri Evlenilecek Tarzda Değildi Veya Farklı Farklı Şeylerden Dolayı Evlenilece Tarzda Olanlarlada Olmadı. Hep Ciddi İlerleyeyim İlişki Sonu Evliliğe Doğru İlerlesin Mantığıyla İnce Eleyip Sık Dokuyarak Seçici Yaklaştım. Halende Öyleyim. Tabiri Caizse 3 - 5 Gün Beraber Ol Bu Süreçte Herşeyi Yaşa Ve Ayrıl Tarzı İlişkilerden Nefret Ediyorum Ve O Tarz Bir İlişki Yaşamamak Adına İnsanlar Konusunda Çok Seçiciyim. İnsan İlişkilerim Aşırı Kuvvetli Herkes Tarafından Sevilen Biriyim Her Ortamda Dikkat Çeken Kendine Özen Gösteren Biriyim Ama Bu Saatten Sonra Evlilik Konusunda Ve Karşıma Öyle Biri Çıkacağı Konusunda Çok Ümitsizim. Çünkü İnternette Neler Neler Görüyorum Bu Sokaklardan Kafelere Kadar Her Yerde Daha 15 16 Yaşında Çocuklar Karı Koca İlişkisi Gibi Şeylerle Adım Atıyor Ondan Ona Yani Daldan Dala Atlıyorlar. Yaşıtlarım Veya Diğer İnsanlarıda Etkilediklerini Düşünüyorum. Bu Yüzden Bu Konuda Ümitsizim. Kendimi İşe Güce Ve Evlilik Hariç Hayallerimi Gerçekleştirmeye Odakladım. Yeni Yıl İçin Herkesin Bin Bir Çeşit Hayalleri Ve İstekleri Mevcur Bana Bu Konularda Ne Önerebilirsiniz.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dusuncelerin güzeldi zmana bırakıp yurumelisin ben aynısı yaptım

0|0
    0|0
    • rahat 4 yıldır zamana bırakmış haldeyim. eskiden arayış içindeydim kendimi ön plana çıkarma derdindeydim ama şimdi herşeyi zamana bırakmış durumdayım.

• Tabiki

• çok teşekkür ederim. o halde mesajını bekliyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...