Ciddi Ciddi Kahve Falıma Bakabilecekler Var Mı?

Ciddi Ciddi Kahve Falıma Bakabilecekler Var Mı?

Ciddi Ciddi Kahve Falıma Bakabilecekler Var Mı ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya bu sitede bir bana mi fal bakmiyonuz yaa

0|0
    0|0
    • bu siteyi neden küçümsüyorsun ki. milyarlar versen baktıramayacağın fallara bakabilen insanlar tanıdım ben bu sitede. hatta yakında tanışacaksın ve ismi şu harfle başlayacak vs gibi şeylerininde çıktığına şahit oldum.

• Gece icersem koyayim

• pekala.

En İyi Erkek Görüşü

• ÇOK GÜVENDİGİN ARKADAŞLARINDAN MANİTANDAN YA DA NE BİLEYİM SANA YAKIN BİRİNDEN CİDDİ DARBE YİYECEKSİN HER HALTI ICINE ATAN BIR INSANSIN BU DARBENIN HEMEN ARDINDAN FENA PATLAYIP SINIR KRIZLERI GECIREBILIRSIN HAZIRLIKLI OL. ICINDE KARARMIŞ. AMA SEBEBINI TAHMIN EDEBILIYORUM MUHTEMELEN INSANLARLA CABUCAK ARKADAŞ OLUP CABUCAK KANKA OLMAYA CALIŞAN SIRNAŞIK TIPLERDENSINDIR SENIN BU HALINI GOREN HERKEZ SENDEN KACIYORDUR SENDE NEDEN BU KADAR YALNIZIM DIYE DERTLENIYORSUNDUR TABI SADECE TAHMIN EDIYORUM. BİR GÜZEL BİR DE KÖTÜ HABER SENİ BEKLİYOR KÖTÜ ÖNCE GELECEK İYİ HABER SANA TESELLİ OLACAK. BEKAR MISIN BILMIYORUM AMA UFUKTA GORUCU USULU BIR KIZ ISTEME GORUYORUM. TABAKTA DA DUGUN GORUYORUM KIZ TARAFI SIZINKILERDEN DAHA KALABALIK VE DAHA AŞŞAGI KESIM OLACAK SENIN TARAF KIZ TARAFINA KIYASLA DAHA ELIT DURACAK VE HERKEZ KIZLA SENIN ARANDAKI SINIF FARKINI FİS KOS YAPACAK YEP YENİ BİR ARABA VE GELİN SAHİBİ OLACAKSIN İNŞALLAH. BU KADAR.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hanende 3 harfli birşey görüyorum. size kabaran bişe var...

0|0
    0|1
  • Fncanın sahra çökündeki kumlara benzıyor maalesf bakılacak bı tarafı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...