Sizce psikolojik sorunlarım var mı normal miyim?

Ben canım sıkılınca, evde tek başımayken müzik açıyorum ve bir dizide oynuyomuş gibi duvarı rol arkadaşımmış gibi yapıp onla konusuyorum sarılıyorum ağlıyorum falan bildiğin dizi çekiyo gibi en büyük hayalim oyuncu olmaktı olmadı tabi.

Güncellemeler:
ya mesela bir dizinin hüzün müziğini açıyorum atıyorum annesi ölmüş bir kızı canlandırıyom kendi kendime ağlıyorum falan o müzikle birlikte
biliyorum çok komiğim ama yalnızlık insana boyle seyler yaptırıyorr :D

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• şizofren POWERRRRRRRRRRRR

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemin ederim, kendimi bildim bileli boyleyim :D 12 yasinda kuzenim de konusmayi ogrendiginden beri boyle. Ruh esimi buldum sanirim :D

0|0
    0|0
    • selam ikiz :D

• Duzenlemene de iyi guldum. Sen nerdeydin simdiye kadar yaa? :D

• dur ben yine yalnızım evde gidip müzik acıp sevgilimden ayrılma sahnesini oynucaam görüşürüz gizliden cıkıyom takibe al :DD :D

Erkekler Ne Diyor 13

• bu soruyu soruyosan yoktur
    psikolojisi bozuk insan benim psikolojim bozuk demez ben çok zekiyim havalarında gezer
    senin psikolojin mi bozuk? sorusuna sert çıkışlar yapar

1|0
    0|0
  • Psikolojik bozukluğun olması için başkalarına ve kendine zarar vermen lazım. Yani günlük yaşamını engelleyecek rahatsızlığın olması lazın. Ben öyle birşey göremedim. İyi oynamalar ☺

1|0
    0|0
  • hayal kurmanin bir sorun yok lakin haylle gercek arasini ayir edemezseniz ya da sadece hallerele yasarsaniz iyi degildir ;)

0|0
    0|0
  • Sen yalnızsın. Bir an önce sosyal çevre yarat kendine.

1|0
    0|0
    • haklısın ama inan olmuyor çevremde bircok insan vardı gerçek yüzlerini gördüm cıkardım hayatımdan şu an baya yalnızım ya

• zamanla olurrr takma. düşünsene o zaman sosyal olunca da kendine vakit ayıramıyorsun. bugünlerin tadını çıkar. yaşadığın her anın tadını çıkar sorun kalmaz! :) farklı açılardan bak.

• normal değil

0|0
    0|0
  • Yoo normalsin

0|0
    0|0
  • yok iyisin sıkıntın yok ben gibi olmamışsın daha ben evde tekken insanlar görüyorum etrafımda hatta benimle konuşuyorlar bende onlarla konuşuyorum kavga ediyorum dertleşiyorum onlarla

0|0
    0|0
  • Contalari coktan yakmissin sen bir kaciksin

0|0
    0|0
  • İnsanlar neden bu kadar yalnız? hep kızlar yüzünden laan bunlar

0|0
    0|0
  • Hobi edin iyi geliyor

0|0
    0|0
  • bir insana göre hayır ama:)

0|0
    0|0
  • Yükselmiş insanların çoğu bunu hayal gücüyle yapar bu sorun değil iyi

0|0
    0|0
  • acele evlen, yalnızlıktan hep bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Gayet normal henüz ergenlikten çıkamamışsın, ya da hayal dünyanı yeni yeni geliştiriyorsun. Ama rol yaparken karşında duran karakterler hep aynı kişi ise biraz tehlike çanları çalıyor olabilir. Hayali arkadaş gibi. Bu konuda yetenekli olduğu düşünüyorsan kursa gidebilirsin.

1|0
    0|0
  • psikoloji bolumunun ustunden yakin zamanda mezun olacak biri olarak bunun delilik oldugunu dusunmuyorum sadece icine kapanik birisindir veya bunu yapmayi seviyorsundur fakat rol arkadasin olmadigindan birazcik kendince takiliyorsun bu normal birsey :P

1|0
    0|0
  • Bence çok tatlısın. Hayallerinin peşinden koşmalısın. Ben de küçükken öyleydim. En büyük hayallerimden birisi oyuncu olmak.. Olur belki bir gün. ☺️

1|0
    0|0
  • Hahhaaa 😂 sen bence oyunculuğa fazla kafayı takmışsin ama bence olabilir yabende kafamda binbir cesit dizi cekip yok yere gulup agliyorum gerci benimde normal oldugum soylenemez zaten o bamnbaska bir konu h

1|0
    0|0
  • Bence yeteneklisin 😊 umarım hayalini gerçekleştirirsin 😊😂 bende senaryo yazarken yaşıyor gibi oluyorum zaten 😊😂😂

1|0
    0|0
  • Onu ben duvarla değilde kendi kendime yapıyorum *-* bence gayet normalsin yani normal bir insan hayal kurabilmeli.

1|0
    0|0
  • Normal geçici bu günler

0|0
    0|0
  • bence psikoloğa görün. sanırım yalnızsın. insanlarla fazla iletişim kurmuyorsun, ondan olabilir. bunu aşmayı dene ve oyuncu olmaktan da vazgeçme

1|0
    0|0
  • Normalsin, sadece hayallerini konuşturuyorsun

0|0
    0|0
  • Tamam anladım hayalinde oyuncu olmak var da duvardan ne istiyorsun? :D

0|0
    0|0
  • Duvara nasil sarilabiliyosun anlatsana biraz

0|0
    0|0
  • Evet var piskoloğa git

0|0
    0|0
  • Bipolar ya da şizopital bozukluk olabilir.

0|0
    0|0
  • Oha müzik açıp role girmeyi ben de yapıyorum ama ben ayna karşısında oluyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...