Çok yoruldum bu yaşta :( ?

artık bıktım başarısız olmaktan mutsuz olmaktan bıktım adam yerine koyan yok ya anlamıyorum niye böyle :( hem ailem eziyor hem cevremdekiler aşağıllık görüyor ben bıktım artık usandım :( göründüğüm gibi birisi değilim ben ne yapıcam bilmiyorum bir insan hiç mi mutlu olmaz ya nereye kadar sürücek böyle

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• BİLMİYORUM SENİN GÖZÜNDE NE İFADE EDER AMA HALA SENİ SEVEN SENİ GÖZETLEYEN SENİ DESTEKLEYEN BİRİ VAR. SORMADAN SÖYLEYEYİM ELBETTE ALLAHTIR SENİ GÖZETLEYEN. SENİ SEVDİGİNDEN VE DESTEKLEDİGİNDEN DE 100 DE 100 EMİN OLABİLİRSİN. NASIL YANİ DERSEN HEMEN ŞİMDİ GİT BİR AYNAYA BAK VE ŞÖYLE DE. ''ALLAH BENİ SEVMESE BU SURATA NİYE KATLANSIN Kİ'' SENİ YOK ETMEK BİR SANİYESİNİ ALMAZDI HALA SENİ SEVİYOR VE SENDE İSTEDİGİ ŞEY KARAMSARLIĞA DUŞUP HAKROLMAN DEGİL.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şu an aynı durumdayız Kanka adres ver geliyim birlikte intihar edip kurtulalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu şarkıyı dinle kendine gelirsin :) Ne zamandır duymuyordum senin yüzünden aklıma geldi :)

https://www.youtube.com/watch?v=UTqE3tH1VN8

0|0
    0|0
  • Aynı ben yaşamaktan sıkıldım artık

0|0
    0|0
  • Allaha sığı dua et

0|0
    0|0
  • Neden öyle yapıyorlar sorun nedir? muşamba çocuk bezlerini mavi ve pembe renk olan eski usül yıkanabilen olan biliyormusun?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum onu da bilmiyorum

• :D ya ne alaka

• Öyle öyle.) seni sidikli seni derdi kesin annen kızıp sonra muşamba çocuk bezini serip kızarak sıkıca düğümlerdi bence. Anlayış yok ya ondan örnek verdim

• ben de

0|0
    0|0
  • ölürsen sorun kalkar ortadan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canim benim dertlesmek istiyorsan buyur yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...