Falima detayli bakarmisiniz?

Falima detayli bakarmisiniz?

Falima bakacak olan varr miii rica etsemm. Detayli bakarmisiniz?

Güncellemeler:
Guncellllllll...
Yokmuii bakannn banads bakin kirmayinn benide...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İKİ HAYIRLI KISMETİN VAR BU KISMETLERDEN BİRİ SAFİ PARA İLE İLGİLİ DİGERİ İSE PARAYA BAĞLI KOCA ADAYI İLE İLGİLİ YANİ BİR TARAFTA SANA ÇOK KAZANDIRACAK BİR İŞ BİR TARAFTA İYİ KAZANCI OLAN TEMİZ BİR DELİKANLI BU İKİ KISMETİN ARASINDAKİ FARK ŞU KAZANÇLI İŞTEN GELECEK PARA DİGER KISMETTEN GELECEK OLANDAN ÇOK DAHA FAZLA AMA SEN DAHA KÜÇÜK OLAN KOCA ADAYI KISMETINI SEÇECEKSIN KALBİN ORDAN YANA. BİRAZ ÇEKİNGEN BİR TİPSİN BİR ARKADAŞIN VAR BİRAZ TİPSİZ AMA SENDEN DAHA YIRTIK BU KOCA ADAYI KISMETINDE BIRAZ MAHCUP DAVRANACAKSIN AMA YIRTIK ARKADAŞININ İTİP KAKMASIYLA BU İŞ OLACAK BÜYÜK İHTİMALLE. ANNE BABAN VEYA AYİLE BUYUKLERIN MURUVVETINI GORDUGU ICIN COK SEVINECEK VE ORTAKLAŞA DUGUN HEDIYESI ALACAKLAR KIYMETLI BIR ŞEY AMA NE BILMIYORUM. DUGUN LAFINI DUYUPDA SİZE GELECEK OLAN BİR BAYAN AKRABAN VAR GELİRKEN ELİ BOŞ GELMEYECEK ELİT BİR KADIN GÖRMÜŞ GEÇİRMİŞ HEDİYESİ DE TAM ONA YAKIŞAN CİNSTEN OLACAK. ÖYLE TABAK ÇANAKLA GEÇİŞTİRMEYECEK. BU KADAR

1|0
    0|0
    • Ilginccc o kiisi kim peki onu cozemedim biraz detay verirmisin gonlum olann kisideki oda benden hoslaniyormu mesala?

• 😂😂ilginc yorumdu tesekkurler

• RİCA EDERİM.

• o kahve bensiz içildiği için bakmıyorum hanımefendi küstüm.

1|0
    0|0
    • Bakmayi biliyorsan bakarmisin🙈orda olsydm icerdk ama

• sadece sen aklında değilsin başka güzel kızlar da var benden söylemesi. ayrıca ben bunları beni eig seç diye değil seni mutlu etmek için yaptım seçmesen de olur istemem zaten.

• Ruh hastasimisin la bir git

Kızlar Ne Diyor 1

• Biriyle fena bir ağız dalaşın var ama ben haksız olanı sen olarak gördüm yani susup boyun eğen sensin öyle hissettim.
    Ailede saçını sürekli topuz yapan kısa boylu bir bayan görüyorum kimse bu birisine çok büyük yük vermiş sırtında.
    Ailenize çok büyük bir düşman var her şeyinizi uzaktan izliyor ufacık bir sorunda mutlu oluyor. kim bilmiyorum ama iri yarı birisine benziyor.
    Sanki yapmak istediğin bir şey var ya da birisi sürekli aklında elini suratına koymuş kara kara düşünüyorsun. ama sonrası çok temiz. Yani bu düşünmelerin sona erecek. Ya biriyle sarmaş dolaş gördüm seni ama eskilerden de olabilir. kötüye yorma hemen yani samimi gördüm :) onu düşünüyor olabilirsin.
    Sen, n üstünde kötü etki var galiba ya kafanın üstünde öyle bir kara bulut gördüm ki çok düşündürüyor seni bu işte.
    Ya canım elimde olsa fincan evirir çevirir bakarım baya kaptırırım kendimi de resimden bu kdar gördüm
    Kendini bir okut.

1|0
    0|0
    • Pekii ask hayatm yok mu canım

• bir hocaya takılı kalma sen okut kendini. Alibeyköyde çok iyi bir kadın var bu konuda ama genelde aleviler gidiyor

• Vala falda cikana inansydm bebegm hocalim olurdmm

Yükleniyor...