Sizce Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar o gün bizim okuldaki kızlarla kimin öpüştüğünü falan konuşuyorduk. Ben ve Sara dışında kimse öpüşmemişti. Zaten dört kişiydik.
Birde konu kim öpüşmek istere geldi ben isterim dedim Sara isterim dedi Nisa isterim dedi Feyza ise istemem dedi.
Sonrada konu bir kızla öpüşmeye geldi. Ben öpüşürüm dedim Sara öpüşmem dedi Nisa öpüşürüm dedi Feyza ise öpüşmem dedi.
Biraz daha konuştuktan sonra Feyza ve Sara '' İkinizde öpüşmek istiyorsunuz. Nisayla öpüş.'' falan dediler. Nisa kabul etti bende kabul ettim. Ve biz öpüştük.
Ona karşı birşey hissetmiyorum ama yinede fırsat buldukça öpüşmek istiyorum. Ama bunu ona söyleyemem tabii. Ondan gizlemelimiyim yoksa heran onunla öpüşmek istediğimi söylemelimiyim?
*İsimleri değiştirdim.
Not: Ona karşı birşey hissetmediğimi düşünüyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Siz kaç yaşındasınız la?

1|0
    0|0
    • 19 :/

• Kızlar arasında böyle konuşmalar olabiliyor.
      Erkeklerde de olduğu gibi

• Demek istediğim sizin durumunuz yinede iyiymiş kim ilişkiye girdi girmedi diyede konuşabilirdiniz :)

Erkekler Ne Diyor 6

• SENİN GİDİŞAT İYİ DEGİL KENDİNE GEL.

1|0
    0|0
  • Eger L egilimi yok ise hastaliga dogru egilimlisin. Uzak dur. Erkeklerle yasamayi dene. Farki kendi kendine anlamaya calis. Hangisi sana daha iyi geliyor. Ciddi. bir vakasin dikkatli hareket et kendini rezil edicek. seyler yapip disa vurma

1|0
    0|0
    • Peki yorumun için çok teşekkürler deneyeceğim :(

• Ben daha çok anı yaşamayı seviyorum. Öyle bir fırsat olmadı diyelim. Olsaydı yapardım ama benimle ilişkiye girecek birini arayamam :(

• Arama serbest birak zaten geliceklerdir.. Ama secici ol. d

• benle öpüşsene dsdsasaas

0|0
    0|0
  • Lezbiyen misin pardon bunlar hep kiyamet alameti

0|0
    0|0
  • feyzanın sizden koşarak uzaklaşması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Vay ya tam dallas

1|0