Siz hiç kurban bayramın da 7 Hristiyanın danaya girdiğini gördünüz mü?

Hristiyanın bayramı da yılbaşı bizim de onu kutlamamız günah

• evet
    0% (0)33% (1)10% (1)Oy Ver
  • hayır
    100% (7)67% (2)90% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar herkes özgür istediği gibi yorum yapabilir ama biraz sakin kutlarsın yeni yıla giriyorsun diye evinde ailenle yeni yılımız kutlu dersin oturur sohbet edersin eğlenirsin ama sabaha kadar içmek sapıtmak bence günah soruyu anlayacak kişilerin biraz IQ fazla olması lazım bence hemen balıklama atlamayın

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Görmedim, danaya girmekten 'zevk alıp' eğlence için bunu yapan hristiyan olduğunu da pek sanmıyorum zaten. :)

Sitede bu sene aynı minvalde onlarca soru cevaplamışımdır herhalde.

Yılbaşı kutlamasının ''herhangi bir dine ait'' bir etkinlik olmayıp ''dünya çapında bir etkinlik'' olduğunu tekrar ve tekrar belirtmekle beraber Çin, Malezya gibi hristiyanların 'çoğunlukta olmadığı'' ülkelerde dahi kutlandığını da ekliyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yav yemin ediyorum sonra bu mümin tayfanın ''gerizekalı'' olduğunu söyleyince biz kaba, saldırgan görüşte bulunmuş oluyoruz ama bu saçma.

Anlayın ya şunu bir, yılbaşı dini bir bayram değil. Sen miladi takvim kullanmuyor musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır

0|0
    0|0
  • Yılbaşı 2016ya girmektir. Sen 2016ya giriyorsan bunu gayette kutlayabilirsin. Yılbaşı kutlaması hristiyan inancı değil.

0|0
    0|0
  • Yılbaşı için evet sevinilip eğlenilebilir sınırında ama noel bayramını yaşamak çok gereksiz

0|0
    0|0
  • Biz noel kutlamiyoruz yeni yila giris. onlarla ayni tarihe denk geliyor sadece.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hristiyanlar Noel bayramını 1 hafta önceden İsanın doğumunu kutlamak amaçlı kutlamalara başlar. Biz Yılbaşını sadece yeni yıla girerken eğlence amaçlı kutlarız.*-*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim ben bir hristiyanım sizin yılbaşı dediğiniz bizim Noel yani doğuş bayramımızdır. Yani dini bir bayram...

0|0
    0|0
  • HE gördüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...