Erkek gibi davranan kızlar Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hepimizin etrafında vardır veya mutlaka olmustur bu tarz kızlar.. Sürekli küfürlü veya argo konuşmak kaldı ki bu erkeklere dahi yakışmıyor. Erkeklerin kullandığı kelimeleri kullanmak, sert tavırlar. Ben cok rahatsız oluyorum ve de boyle insanlar genelde popüler olmaya çalışıyorlarmış gibi geliyor bana Böyle davranarak. İlgi çekiyorlar şüphesiz ama pek iyi yönde oldugunu sanmıyorum. Bana göre bir kız kadın fıtratına uygun bir hanımefendi gibi davranmalı. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bence kendi tercihlerinden çok içinde yetiştikleri ortamın bir sonucu. Kendilerini düzeltmek için çaba göstermiyorlarsa biraz haklı olabilirsin ama çok da yüklenmemek gerek. Bazı insanlar öyle koşullar altında büyüyor ki, otomatik olarak kendini koruma duygusu ile bir refleks gibi geliştiriyorlar o sert yapıyı...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Evde kalmaya aday kadın profilinin bir yansıması olarak düşünüyorum. Ülkemiz de kadın kadına evlenme yasağı olduğunu göz önüne alırsak, yurt dışına taşınması gereken erkeksiler (?) diyorum.

1|0
    0|0
  • 😃 kiz dedigin nazik olur bizim uni de biraksan dover yani 😃 naber dedigim de ne var ne istiyon diye sert cikan kizlar var 😃 not bile isteyemiyon disardan baksan guzelde kiz ici yarma gül abla

1|0
    0|0
    • Maalesef. Kesin kendilerini cok popüler, ilgi çekici filan zannediyorlardır bu tavırlarıyla.

• 😂 bilemiyorum kizlarlada konusmuyom artik mazallah biri gelir vurur felan

• Çok itici ama bazılarına çok yakışıyor :D Çünkü biliyorsun savunma mekanizmasından dolayı öyle yaptıklarını.

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem be onları

1|0
    0|0
  • iticiler.

1|0
    0|0
  • % 100 saçmalık.. millet ilgi çekicem diye napcağını şaşırdı..

1|0
    0|0
  • çok iticiler

1|0
    0|0
  • Ben sevmem oyle insanlar

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum, öyle olmamalı, çok itici oluyor zaten.
    İlgi eksikliğinden kaynaklı ağır ergen olduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum kadın kadın gibi olmalı seni bu konuda hep taktir etmişimdir melisa.

1|0
    0|0
  • Öyle kız arkadaşım olamaz.

1|0
    0|0
  • Git ötede oyna diyorum.

1|0
    0|0
  • dunya ahıret abımdır

1|1
    0|0
  • Keşke ölseler 😄

1|0
    0|0
  • Bu tarz davranan itici...

1|0
    0|0
  • Özür dilerim ama tiskiniorum

1|0
    0|0
  • Tam kankalik kizlardir. Beraber kokorec bile yersin.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben küfür felan etmem ama deri ceket giyince yüzük felan takasım geliyor Barış Manço gibi dolanasim felan. Ayrıca o anlattığınız tipde kisilere populer olmayq calisiyor gibi bakmiyorumda fazla rahat buyumusler ondan

1|1
    0|0
    • Giyim tarzıyla alakalı değil sadece konusma tarzı ve mimikler daha da itici duruyor.

• Her yerdeyiz biladerr :D neyse saka yaptim. Bence de kadin dedigin kadin gibi olmali

1|0
    0|0
Yükleniyor...