Arkadaşlar türk kızları neden böyle?

Çok yakışıklıyım ayrıca dürüstüm bu türk kızları daha ne istiyor anlayabilen var mı?
Herşey para mı olmuş? Yazıklar olsun diyorum başka da bişey demıyorum?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflık ve yakışıklılık kriterlerini geçtikten sonra sıra geldin 3 M'lere mevkii , makam, maaş. bunları geçtikten sonra Eşek gibi çalışıp ev işlerine yardım eden Centilmen olacaksın sonra yorgunum argınım demiyeceksin romatizmin kralını yaşatacaksın. Anlayacaksın ilgileneceksin , tiribini çekeceksin. Canın isteyecek o vermeyecek anlayışla karşılayacaksın falan falan. Sıkıntı işler bilader. Bir laf varda buraya yazmam ağır kaçar. Ama yazabileceklerimi yazayım Dostun çoksa cebine bak derler bu bir , ikincisi , paran varsa kendini tanırsın yoksa etrafındakileri tanırsın.

0|0
    0|0
    • aynen oyle kardesim diycek soz birakmamissin :))) paran var mi herseyin oluyo

• Para , gerçekten çok şeyi hallediyor. Hala böyle düşünüyorum ama bazı şeyleri hiç halletmiyor. Bunların başında sağlık geliyor. Eğer sağlığını kaybedersen para ile cacık arasında hiç fark kalmıyor. Heeee ne avantajı var. kendine baktırabilirsin. Yoksa SSK'da sırayla ölün ya. Birde mutluluk getirmez ama mutlu olabileceğin bir ortamı oluşturmak için lazım. Paralı çok aile gördüm. Aklına gelebilecek her şeyleri var ama huzurları mutlulukları yok. Derin deprasyon var. Para ancak dertlerinden kaçmaya yarıyor o kadar. Kısaca terazinin bir küfesinde para varsa diğerinde aklına gelebilecek her türlü manevi duygu var. ikisinin dengede durması lazım. biri ağar bastığında diğerinin eksikliğini hissediyorsun.

• sonuçta para var huzur var boşver sen zenginlerin şatafatları içindeki huzursuzlugunu :D bizde para yok kadın da yok hava atacak bir bmw nde yok

Kızlar Ne Diyor 9

• Yakisiklilik goreceli bir kavram sen kendini begenirsin baskasi begenmez mesela

0|0
    0|0
    • sokaktaki hiç tanımadıgım kızlar bile laf atıyor

• Para gibi tipinde bir önemi olmamalı. Ama çok yakışıklı olsan yalnız kalmazdın

0|0
    0|1
    • çok yakışıklyıım yemın ederım zorla yemın ettırme yakışıklılar da yalnız kalabılır saçmalayıp durmayın tanımadan etmeden

• Sokakta karşılaşıp sana dibim düşer gibi bakmadığıma göre? Erkek kız farketmez türkiyenin geneli kültür açısından zayıf. Ayrıca kendinle çelişiyorsun hem sokakta çok bakıyorlar hem de Türk kızları niye sadece paraya bakıyorlar diyorsun?

• Genele hitap ettim sen de beni direk hedef almadan yazarsan secinirim lütfen istirham ediyorum. Para için herşeyi yapar türk kızları bunu kabul etmeliler bence artık içlerinden yanmalı motor gibi davranmamalılar

• Kızları kınıyorum 😆 (kendim dahil)

0|0
    0|0
  • kes ya bizi kötülemekten başka derdiniz yok a me ke

0|0
    0|0
    • kesemem ya hakedıyorsunuz maalesef istediklerinizle yaşadıklarının birbirine tamamen ters riyakarlık var yani hadi yalan de?

• Simdi saldirirlar sana😀ben de bulamiyorum

0|0
    0|0
  • Biraz sevimlilik lütfen :))

0|0
    0|0
  • O yuzden gizlisin dimi canisi

0|0
    0|0
  • Paranın zerre değeri yok sizi bilemem ama böyle konuşan erkekler hep secicilerdir insanın içine bakmayı bilemezler

0|0
    0|0
    • İçi değerli olan kız mı kaldı ki içinize bakalım içi dışı ayrı oynayan kızlar pislik içinde zina almış başını gitmiş

• gözümün önune gelen tablo psiliğin içinde yüzdükleri açık ve net

• Pisligin içinde olan senin boktan egon bencil karakterin ve seviyesizligin canın cehenneme lanet herif

• Ozaman kisiliginde sorun vardir

0|0
    0|0
    • kişiliğimi yargılama beni tanımıyorsun dürüst olmak suç değilmi tamam ben suçluyum laan asın beni !

• haha bazen dürüstlükte suc evet
      ama kizlar konusunda genelleme yapmasan sevinirim

Erkekler Ne Diyor 6

• İmkansızı istiyorlar

0|1
    0|0
    • boşver kardeş herşeyde de zeytinyağı misali üste çıkmaya çalışıyorlar ya bir yerlerimle gülüyorum :F

• sorsan hepsi adam arıyorum der
    paralı adam demeyi unuturlar!

0|0
    1|1
    • Bıraksınlar efendim o palavraları işleri güçleri para ve arkadaşım suratlı herifler

• o arkadaşım değil piiiç olacaktı

• Yüksek egolu kızların canı cehenneme! Kendime 1 ay boyunca öküz gibi baktım saç modeli filan yaptım bizim erkekler yakışıklı olduğumu söylediler ama kezoşlar yüzüme bile bakmadı her şey para oldu birader. Ben güzel kadın istemiyorum yeter ki egosuz olsun.

0|0
    0|0
  • Walla bende pek yakışıklı değilim ancak karakterim on numara çünkü kendimi iyi yetiştirdim ama maalesef hala kadınsızım.. Ki ciddi bir ilişki istiyorum.. yaş olarak da baya geçtik yani

0|0
    0|0
    • kızlar yüzünden kardeş kendınde suç arama :D

• Kardes onlarin bakis acisi cok farkli cozebilene ask. olsun

0|0
    0|0
    • cozemeyiz aynştayn bile cozemez

• Dostum senin sorunun ego kis

0|0
    0|0
    • egolu olan benmiyim onlarmi haci nasil okuyosunuz yAW

• Dogruyu soylemek gerekitse okumadim cok uzundu