Tuvalete sıkıştığınız zor yetiştiğiniz oldu mu :D :D?

Tuvalete sıkıştığınız oldu mu yetişebildiniz mi :D :D En iyi Olaya Eig :D :D

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedeyken üniversiteli abilerle kalmaya başlamıştım.. Evdeki abilerle baya uzak bir yere misafire gitmiştim, tabi yeniyim çekingenim. Geri geliyoruz yürüyerek, baya baya sıkıştım ama söyleyemiyorum ben önden gideyim diye. Birde gece geç oldu. :/
    Son 150-200 metre kare dayanamadım önden koştum. Asansörde bir elimle artık şeyimi tutuyorum/sıkıyorum. :/
    Kapıyı açtım, tuvalete girdim daha ayaktayım kemeri açmak için elimi şeyden çektim.. Çeker çekmez ayakta ızgaranın üstünde saldım :( yetişemedin tam olarak. :(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bırakacaktım Walla az kalsın. :D

1|0
    0|0
  • bir kere spordan dönerken çok sıkışmıştım arabadan evin dış kapısına kadar koştum merdivenleri kaplumbağa gibi çıktım asansöre kadar hoplaya hoplaya gittim evin kapısını açmak tam zulümdü artık tuvalete gidene kadar nasıl olduysa montu mutfakta ayakakbının bir tekini salonda bir tekini küvette buldum

1|0
    0|0
  • evet bir keresinde baya sıkışmıştım, zor yetiştim, olay bu. daha nasıl anlatalım da en iyi olaya eig demişsin.

1|0
    0|0
  • Yetişememişliğim var yaş 17 falandı

1|0
    0|0
  • Allah rızası için bana engel basın. Kaç tane hesabınız varsa artık. Ben sizi engelleye engelleye bıktım. Ne tuvalet meraklısı insanmışsınız ya. Yazık gerçekten...

0|0
    0|0
  • Otobüste gidiyorduk. Araba daha yeni kalktı. Geldi tuvaletim ama çyle böyle değil. Küçük ama etkili olanından. 😂 Sonra işte dayanamıyacak hale geldim tam şişe almayı düşündüm o denli kafayı yedim yani sonra muavin şoföre bir şey dedi otobüs durdu yeşillikli bir yere baktım fırsat bu fırsat şoföre dedim hemen çalıların arkasına gittim cam kenarında millet beni ayı sandı herhalde buzak gibi bakıyorşar bana tabi ben takmadım onları işimi hallettim merdivenleri kasıla kasıla çıktım ve onlara söyledim.. "O bendim.."

0|0
    0|0
  • Tuvalete yetişiyorum genelde ama o kemeri çözene kadar soğuk terler döküyorum 😅

1|0
    0|0
  • oldu valla altıma scıyodum az kalsın :D

1|0
    0|0
  • Oldu tabi :) Yer çekimine sövmüştüm :D

1|0
    0|0
  • Bu soru cok populer oldu son zamanlarda. birini klozete atip sifonu cekecem haberiniz olsun

0|0
    0|0
  • Buırsa İnegöle gittim arkadaşın yanına. Her daim arabamla giderdim o zaman dedim arabam dursun otobüsle gideyim. Neyse Bursa İnegöl derken arkadaşın mahallesine giden otobüslere bindim. Ama arkadaş yanlış tarif edince arkadaşın evine epey bir uzak mesafede indim. Yürü yürü bitmez yol. Neyse bir çişim geldi bir çişim geldi anam deliriyorum mahallede yapabileceğim yerde yok. Bayağı bir sıkışık yürüdüm ama bir kaç damla kaçırdım. Ama patlıyorum artık en sonunda evine geldim arkadaşın hemen tuvalete attım. O rahatlama anı yok mu ohhh beee.

0|0
    0|0
  • bir anım geldi aklıma duygulandım. Neyse :P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tuvalette sıkışmadımda cadde ortasında yürürken sıkışmışlığım oldu bacaklarımı birbirine sürterek yürüdüm biraz da damlattım pantolona ama olsun yetiştim yani tuvalete 😃

1|0
    0|0
  • Sıkıstım ve altimi cikaramadan kaçtı

1|0
    0|0
Yükleniyor...