Hiç tacize tecavüze uğradınız mı? Gençlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Hiç böyle bir olay yaşadınız mı ve bu olaylar hakkındaki görüşleriniz nelerdir? İnsanlarımız böyle bir olayla karşılaştığında ne yapmalı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Lise 2de sevgilim sandığım insan zorla bana sahip olmuştu hem de parkta. Hiç kimseye söylemedim kendime bile yeni itiraf edebiliyorum. İzin vermeyin bağırın kaçın ama asla susmayın. Daha sonrasında beni tehdit etti yattığımızı herkese söylerim ailene söylerim benimle sevgili ol diye tehdit etti inanmadım istediğini yap dedim hiç birşey yapamadı. Tehditlerine kanmayın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İstanbul'da otobüste bir kadın tarafından tacize uğramıştım :D tek tavsiye ya anı yaşayın zevkini alın ya da başınızı öne eğip oradan uzaklaşın :D

0|0
    0|0
  • Yapanlar hadım edip ömür boyu ceza almalılar. Nefret ederim bunu yapan mahlukat lardan

0|1
    0|0
    • ben anlayamıyorum bir insan neden yapar? et ya et bir ete dokunmak hele de zorla bu kadar mı gerekli? Bir insana zarar vermek üstelik sadece saçma sapan cinsel arzular için...

• Zaten bunu yapanı insan sıfatında görmüyorum. Asalak bunlar, insanlıktan zerre nasibini almamış eğitimsiz, kadına verilen değerden bir haber mahlukatlar.
      Ben kendi adıma çok üzülüyorum bu duruma düşen bayanlara.

• 3-4 yaşlarındayken evet. :( :'(

0|0
    0|0
    • Nasıl?

• İnsanlar ne kadar adiler

• Boşverin. Asıl bana koyan bunu öğrenen sevgilimin beni terketmesi. :'( :'( :'(

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu gün otobüste bir arkadaşım tacize uğradı Allah belasını versin adam iki kızı elledi kavga çıktı.
    Kadınların yapacağı bir şey yok. Sorun bizde değil. Ama tabi gece yarısı mini etekle sokakta yurursen sokakta içip sıçanların dikkatini çekebilirsin o yüzden belli baslı şeylere dikkat edilmesi lazım. Ama olay cidden erkekte bitiyor. Yanımızda biber gazı bulundurmamız bize zaman kazandırır.

1|1
    0|1
  • Tecavüze uğradım 1 yıl önce.

0|0
    0|1
    • Zor bir durum Allâh sabır versin

• Peki şikayetçi oldun mu?

• Oldum ama geziyor ortada. @Boğa06 nasıl evleneceğim ben yanarım ona yanarım.

Yükleniyor...