Kızlar, imkanlar mani olmasa kocanızın üstünüze 3 kadın daha getirmesine izin verir misiniz?

Kızlar kanun olarak yasak olmasa kocanızın üstünüze 3 kadın daha getirmesine izin verir misiniz? Nisa suresi 3. ayette buna izin veriyor? Kocanız yanınıza gelip yetim 3 kadını eş olarak alacağım dese nasıl bir tepki verirsiniz? Lütfen gerçekleri yazın

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Amacınız ney ya her yerde sapmış insan topluluğu var Müslümanım kardeşim Müslümanım (elhamdülillah) görüşlerinizi kendinize saklayın başka insanlarıda saptırmayın. En ufak bir detaya takılıyosunuz 3 kadın eş getirmek zorunlumu diyor? Getirebilirsiniz diyor peygamber efendimiz (sav) Hz. Hatice ölmeden kimseyle evlenmemiş mesela çünkü seviyormuş vefat ettikten sonra yardıma muhtaç bir çok kadınla evlenmiş amaç yardım ama

0|0
    0|0
    • Hiçbir şey zorunlu olamaz. Kocan diyelim ki yanına geldi ve sana ''ben 3 tane kadın getireceğim üstüne, Kuran buna izin veriyor'' dedi. Zorunlu olmaması yapmaması gerektiği anlamına gelmiyor ki? Sen bu durumda kocana karşı çıkmaz ve izin verirsen eyvallah ama aksini yaparsan Kuran'ın izin verdiği bir şeye karşı çıkmış olursun

• Ya kızım nolur git bir imamla din kulturu hocasiyla felan konuş anlatamiyorum sana dunyanin en bilge adamini getir Kuran-i kerimi bie okuyuşta anlayamaz mealler bu yüzden var

• o zaman Kuran, hac suresi 16. ayette yalan söylüyor :))

• çükünü keserim o herifin

0|0
    0|0
    • Kocan diyelim ki ''benim dinim izin veriyor sen ayetlere karşı mı geliyorsun'' dedi?

• o ayetlerde karından izin al da diyor

• hangi ayet?

• Musade etmem Kıskanırım onu

0|0
    0|0
    • Kocan diyelim ki ''benim dinim izin veriyor sen ayetlere karşı mı geliyorsun'' dedi?

• Yine yok derim inan yapamam kiskanma olmasa...

Yükleniyor...