Cok cirkinim 😔😔?

Cok kötüyüm ya iğrencim resmen ben bunalıma girdim aynaya baktıgımda yüz hatlarım düzgün ama foto felan crkinildiğinde poh gibiyim ya bunalıma girdim cok kötüyüm ne yapıcam nasıl güzelleşirim

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• yediklerine içtiklerine dikkat et ve uykunu düzgün uyu. ben de öyleyim biraz olsun düzeldi. bir de bu fotolara güvenme. gerçek hayattakiyle aynı gösteriyomuş gibi çıkarsa da aslında başkalarına öyle görünüyo, kendini en iyi tanıyan sen olduğun için bu farklılıkları bir tek sen fark edebiliyon. bilmem anlatabildim mi :D

0|0
    0|0
    • Fotolardaki halimiz gercek te oldugumuz gibi degilmi aynami daha güvenilir yoksa fotomu?

• @gimakiloz sen fotolara aldanma, aynıymış gibi gözükse de aslında değil. yani aynadaki halin önemli olan. beyin, gerçek görünüş ile fotodaki görünüş arasındaki ufak ayrıntıları yakalayamıyor ve fotolarda o yüzden fotojenik çıkmayanlar kötü görünüyor. bunu deneyimlerime göre söylüyorum. muhtemelen bu işin uzmanı bilim adamları da benzerini söyleyeceklerdir.
      yüzüne vuran ışığın etkisi, perspektif, renkler herşey etkiliyor kısaca fotodaki görünüşü.
      sırf bu yüzden buradan foto gönderdiğim bir kaç kız bana önyargılı bakıp engelledi. halbuki reelde gören insanlar tipimle ilgili genelde sıcak bakıyorlar görünüşüme.

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendine iyi bakmıyorsundur bu yüzden böylesindir kendine uyan giysiler değil yakışan kıyafetler sana yakışan bir saç stili yaptırsan hiç fena olmaz.

0|0
    0|0
  • O kadar nefret etme kendinden. :):

0|0
    0|1
  • belki öyle de güzelsindir

0|0
    0|0
  • Ya kendine bu kadar hakaret etme bence o kadar kötü değilsindir bu sadece kendine bakış açınla kaynaklı olumlu bak senin gibi boşa kuruntu yapan bir çok insan var aşın bunları öyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • bisi olmaz cirkinlkte iyidir

0|0
    0|0
  • Çirkin Olduğun İçin Kendini Şanslı Saymalısın Bence. Güzel Olanlarıda Görüyoruz, Başları Beladan Kurtulmuyor.

1|0
    0|0
  • fiziğin nasıl

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş olmaman artı temiz bakımlı ol senden iyisi yok ben güzellikten önce temizliğe bakarim

0|0
    0|0
  • Allahin vermedigi guzelligi senmi kendine verecen pok suratli

0|0
    1|0
  • Bakış açısı

0|0
    0|0
  • Amin darsa sorun yok

0|0
    1|0
  • Yok ya cok güzelsin demek SSN :)

0|0
    0|0
  • sıkıntıya girme derdini anlat

0|0
    0|0
  • biz karar versek çirkin olp olmadığına?

0|0
    0|0
  • Bende ayniyim :( yapicak bise yok hayata 1-0 geriden basladik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendinibeğen

0|0
    0|0
  • Saclari degistir az makyaj yap

0|0
    0|0