Ozellikle kizlarin cevaplandirmasini istyorum cok eşlilige bakiş acniz nasil?

Suriyede esleri ölen bayanlari iyilik olsun diye esinizin kuma getirmesine izin verirmisiniz sizin butun şarlariniz kabul edilmesi şarti ile.

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Kabul ederim sonra boşanırım intikam bana nasıl bunu yapar !

0|1
    0|0
    • Arkadaslar lutfen genel dusunelim sadece maddi olarak degil sonucta onunda cinsel iliski vs ihtiyaci var?

• Anladim sadece bir analiz yapiyorum yorumun icin tesekkur ederim:)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Öyle saçmalık mı olur iyilik olsun diyeyse evimize yardımcı olarak alırız kumaya ne gerek var gitsin hem yardım eder bana hem parasını alır işte

2|1
    0|0
    • Arkadaslar lutfen genel dusunelim sadece maddi olarak degil sonucta onunda cinsel iliski vs ihtiyaci var? Yani her acidan dusunelim lutfen

• tamam anladim verdigin bilgiler icin tesekkur ederim:) ufuk acici oldun

• Rica ederimm

• Etmem.

0|0
    0|0
  • Git işine ya Allah aşkına , iyilik olsun diyeymiş !
    Hangi devirde yaşıyoruz?

1|0
    0|0
    • sadece maddi olarak degil sonucta onunda cinsel iliski vs ihtiyaci var? Sorun her açidan yan

• Kadinlar buradan alinip kötü evlerde satiliyor elbette baska hatta daha onemli sikintilari var
      Ama cinsellikte pek onemsenmiyecek bir sikinti degil Allah bilir sen 1 hafta yapmasan ne hale gelirsin bir de onlari dusunmek lazim

• Ne biçim konuşuyorsun sen benim yaşantım üzerinden örnek verme hakkını nerden buluyorsun!!!

Tamam yorum falan yapmıyorum , tek eşlilik kanunu olduğu sürece hayal kurmaya devam et

• Ne munasebet. Ha diosanki evim cok odali mustemilat var eve calisan olarak yatili alalim. O olur ama ne munasebet yani. Kuma mi kaldi ya

1|0
    0|0
  • Bakması için evlenmesimi gerekiyor! Yardım etsin evlenmesin. ki öyle birşey yaparsa bosarim onu

1|0
    0|0
    • Arkadaslar lutfen genel dusunelim sadece maddi olarak degil sonucta onunda cinsel iliski vs ihtiyaci var? Sorun her açidan yani

• Çok seviyorsam etmezdim.😡😡

0|0
    0|0
  • Teklifinin edilmesi bile kavga sebebidir.

1|0
    0|0
    • sadece maddi olarak degil sonucta onunda cinsel iliski vs ihtiyaci var? Sorum her açidan yan

• Hayir istadistikler onu gostermiyor kadinlarin daha cok oldugunu bilinen bir gercek

• Dünyada erkek bittiyse buyursun evlensin benim de iznim olur :ddd

• Hayır

0|0
    0|0
  • saçma

1|0
    0|0
    • sadece maddi olarak degil sonucta onunda cinsel iliski vs ihtiyaci var? Sorun her açidan yan

• hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dur hele acele etme ukraynada karısık :)

0|1
    1|0
    • :)) ha ha yok kardesim ya o amactan demedim sadece bir analiz yapiyorum

• sen bekle analızın buyugunu yaprsın. o zaman kım kabul etmezse etmesın tum eerkekler coşar :)

Yükleniyor...