Sizce tüm bunlar saçmalık değil mi? Yoksa ben mi tuhafım?

Kız ve erkek, kızlarda güzelliklere seksiliğe, erkekte yakışıklılığa, paraya, ses tonuna vb. bakıyor.. Arkadaşım bunların hepsi, yakışıklılık da, para da geçici.. "Aşk"ı buna bağlıyorlar resmen.. Arkadaşım yaşlanacağın, hayatta 1 kere hayatını birisinle paylaşacağın birinden söz ediyoruz.. Yakışıklısı, ses tonu, parası ne fark eder.. Şu dünyada mutlu olmak çok büyük bir şey, siz ise bunu paraya, yakışıklılığa tercih etmeyip hayatınızı köreltiyorsunuz.. Yazık değil mi? Milyonlar içinde mutsuz olacağınıza, küçük bir çatı altında huzurlu bir aile olmak.. Her şeye rağmen bir olmak daha iyi değil mi?

Ne bu dış görünüş merakı ki, anlamıyorum. Yaşlanınca yüzüne bakılmayacak, bir 10 sene sonra, ya da bir kaza ile geçmiş olsun denilecek.. Sizi hiç anlamıyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle katılıyorum sana

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen kardeşim kimse karşı cins için yapılan fedakarlıkları önemsemiyor nerdeyse.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kör topal bir doktor çıksa kızlar kafayı yer 😆😆 feminizm kocayı bulana kadar

0|0
    0|0
  • Ne olsun gençliğinde de çirkin, bakımsız olan mi secsinler? Bence dış görünüş gayet önemli ilk bakış ilk tanismada dış görünüş önemlidir. Zaman geçtikçe içi ortaya çıkar. Iç güzellik duygularını tetikledigi gibi dışta ttikler. Ikisi de aynı derecede önemli.

0|0
    1|1
    • O zaman şu çıkıyor, "Dış görünüşünü sevmediğimiz birinin iç görünüşünü merak etmeyiz.." değil mi? Peki o sizin beğenmediğiniz, ama dış görünüşünü kendi seçmediği insan, çok iyiyse ne olacak? Sizin görüşünüz bana göre saçma. Nefsinize kapılıp iç görünüşü 2. plana atıyorsunuz ve sonra mutsuz olup bizi suçluyorsunuz. Yapmayın. -1

• Çok iyi olursa, dış görünüşüne bir şey hissetmedigin halde kabulunse tamam siz öyle yapın

• Haklısın dostum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zevkler ve renkler tartışılmaz şahsen miranda kerr gibi bir hatun isterim

0|0
    0|1
  • Nabak gtümüzle mi sevgili olalım

0|0
    1|1
Yükleniyor...